Internet
mobilny 5G

większa prędkość przesyłania danych
i stabilne połączenie

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na oferowanie profesjonalnych usług telekomunikacyjnych. Propozycja naszej firmy to między innymi internet mobilny z routerem. Jest on dostępny w dwóch pakietach – 500 lub 1.000 GB. Powoduje to, że każda z osób może wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Oferowany przez nas internet mobilny 5G sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Prędkość sieci będzie idealna nie tylko do rozrywki, ale również do pracy czy nauki.

Już od długiego czasu jesteśmy autoryzowanym partnerem marki NETIA. Dostęp do najnowocześniejszych urządzeń, a także do rozbudowanej infrastruktury telekomunikacyjnej powoduje, że jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości usługi nie tylko w największych miastach, ale również w małych miasteczkach lub nawet we wsiach. Już za kwotę 130 zł miesięcznie możesz cieszyć się dostępem do szybkiej sieci będącej idealnym rozwiązaniem nie tylko dla Klientów Indywidualnych, ale również dla przedsiębiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje powodują, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Netia – internet mobilny najnowszej generacji

Obecnie trudno wyobrazić sobie codzienność bez internetu. To źródło rozrywki – za pośrednictwem sieci możesz brać udział w e-rozgrywkach sportowych, oglądać filmy na platformach streamingowych lub słuchać najnowszych, muzycznych przebojów. Z internetu czerpiemy też wiedzę o bieżących wydarzeniach i dzięki niemu łatwiej niż kiedyś rozwijamy pasję. To także narzędzie do nauki i wykonywania obowiązków zawodowych, a dostępne w sieci szkolenia i kursy pozwalają podnosić kompetencje. W obliczu coraz częściej praktykowanej pracy zdalnej okazuje się, że stabilne połączenie z internetem jest kluczowe dla jakości wykonywanych zadań. Jeżeli poszukujesz niezawodnego łącza internetowego, przyjrzyj się ofercie Netii.

Internet mobilny 5G z Netii – poznaj jego zalety

Choć wydawać się może, że wśród użytkowników prym wiedzie łącze światłowodowe, to coraz więcej gospodarstw domowych widzi duży potencjał w możliwości korzystania z internetu mobilnego. To wygodna opcja – pozwala na swobodne połączenie z niemal każdej lokalizacji znajdującej się w zasięgu sieci. Internet mobilny 5G z Netii uznaje się za uniwersalne rozwiązanie. Doskonale sprawdza się jako łącze domowe, ale nie tylko – przyda się m.in. podczas podróży. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by obejrzeć ulubiony serial w pociągu czy relacjonować w mediach społecznościowych przygody z wakacji.

Netia – internet mobilny 5G dopasowany do Twoich potrzeb

Zastanawiasz się, czy łącze 5G to rozwiązanie dla Ciebie? Jeśli poszukujesz opcji, która może być całkowicie dopasowana do Twojego stylu życia, to internet mobilny 5G z Netii jest zdecydowanie propozycją, obok której nie powinieneś przejść obojętnie. Z powodzeniem może służyć jako łącze domowe. Nie wymaga instalacji okablowania, co ma znaczenie, szczególnie w wynajmowanych mieszkaniach. Jeśli często zmieniasz miejsce zamieszkania, internet mobilny sprawdzi się znacznie lepiej niż stacjonarny. Będzie też przydatny podczas częstych wyjazdów, zarówno służbowych, jak i prywatnych. Możesz zabrać go ze sobą i zawsze pozostawać w zasięgu! To także doskonała alternatywa dla mieszkańców małych miejscowości, które wciąż pozostają poza zasięgiem światłowodów.

Internet 5G – co oferuje Netia?

Każdy użytkownik ma nieco inne wymagania względem internetu. Właśnie dlatego w ofercie usług Netii znajdziesz pakiety, które możesz dopasować do swoich preferencji. Transmisja odbywa się bezprzewodowo, w ramach transferu danych, który stopniowo się zużywa. Po wyczerpaniu limitu danych prędkość połączenia spada. Netia oferuje dwa pakiety – do 500 GB i do 1000 GB. Łącze jest szybkie i stabilne, dzięki czemu jego jakość nie odbiega od połączenia, jakie oferuje internet stacjonarny. Nie zobaczysz też różnicy w codziennym użytkowaniu – bierz udział w e-rozgrywkach, streamuj i komunikuj się z przyjaciółmi bez przeszkód! Widzisz potencjał w internecie mobilnym 5G? Skontaktuj się z nami!

Niezawodny internet mobilny 5G z inteligentnym routerem

Aby transfer danych działał bez zarzutu, niezbędny jest odpowiedni sprzęt. Decydując się na internet mobilny 5G z Netii, w ramach umowy otrzymujesz router Huawei 5G CPE Pro 2, dzięki któremu możesz korzystać z łączności 5G na nawet 32 urządzeniach w tym samym czasie. To nowoczesny sprzęt, którego sygnał dodatkowo wzmacnia osiem anten, co daje gwarancję stabilnego i szybkiego połączenia internetowego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że łącze musi być niezawodne, dlatego z pewnością ucieszy Cię fakt, że router Huawei może samoczynnie wykryć, a także naprawić błędy sieciowe, co korzystnie wpłynie na jakość połączenia i nie zaburzy ciągłości Twojej pracy.

Internet mobilny Netia – poznaj cennik

Obecnie niemal 94% gospodarstw domowych w Polsce ma połączenie z internetem. Usługa ta stała się dość powszechna, co bez wątpienia wpłynęło na jej cenę. Jaki koszt wiąże się z korzystaniem z internetu mobilnego 5G w Netii? W naszej ofercie znajdziesz dwa wygodne pakiety – do 500 GB za 130 złotych miesięcznie i do 1000 GB za 230 złotych miesięcznie. Przyznaj, że cena za komfort, jaki daje internet mobilny z Netii, jest atrakcyjna! W cenie abonamentu otrzymujesz wspomniany przez nas wcześniej nowoczesny router, a także dostęp do serwisu TIDAL – bezpłatnie na 24 miesiące! Nie wiesz, który pakiet danych sprawdzi się u Ciebie najlepiej? Zgłoś się do nas i sprawdź szczegóły!

Zaufaj specjalistom i ciesz się internetem, gdzie tylko chcesz!

Nawet jeśli na co dzień korzystasz z internetu stacjonarnego, nie warto zamykać się na inne możliwości. Chcesz zmienić dotychczasowego dostawcę usług telekomunikacyjnych? Odwlekasz moment zmiany operatora ze względu na brak czasu na stanie w kolejkach w salonach sprzedaży? W takim razie nasze usługi są dla Ciebie. Podpisanie umowy w naszym punkcie jest badanie proste – wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, a wszystkie formalności załatwimy online. Nie trać czasu na żmudne czekanie w biurach obsługi klienta i szukanie ofert w internecie. Zadzwoń i wybierz rozwiązanie dla siebie, a my zajmiemy się resztą!

POLECANE

Internet 5G 500 GB

Internet 5G 1000 GB

Cena z rabatami –

130,00 zł/mies.

230,00 zł/mies.

Rabaty –

Ceny zawierają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe

Pakiet danych –

500 GB

1000 GB

Dodatkowo w ofercie –

Zasób 1

24 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ

TIDAL

W CENIE

Router Huawei 5G CPE Pro 2
Zasób 58

2 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ

Bezpieczny Internet

potem 9,90 zł/mies. – usługa jest opcjonalna

Prezentowana oferta obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych w ramach Promocji „Mobilny Internet II (5G)” przy jednoczesnym korzystaniu z rabatu za zgody marketingowe. Podana miesięczna opłata dotyczy wyłącznie Usługi Mobilnej z wyłączonymi usługami dodatkowymi. Szczegółowe Warunki Promocji oraz Cenniki dostępne są poniżej.