Internet
mobilny 5G

większa prędkość przesyłania danych
i stabilne połączenie

Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala naszej firmie na oferowanie profesjonalnych usług telekomunikacyjnych. Propozycja naszej firmy to między innymi internet mobilny z routerem. Jest on dostępny w dwóch pakietach – 500 lub 1.000 GB. Powoduje to, że każda z osób może wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Oferowany przez nas internet mobilny 5G sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Prędkość sieci będzie idealna nie tylko do rozrywki, ale również do pracy czy nauki.

Już od długiego czasu jesteśmy autoryzowanym partnerem marki NETIA. Dostęp do najnowocześniejszych urządzeń, a także do rozbudowanej infrastruktury telekomunikacyjnej powoduje, że jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości usługi nie tylko w największych miastach, ale również w małych miasteczkach lub nawet we wsiach. Już za kwotę 130 zł miesięcznie możesz cieszyć się dostępem do szybkiej sieci będącej idealnym rozwiązaniem nie tylko dla Klientów Indywidualnych, ale również dla przedsiębiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Przeprowadzone w ostatnim czasie liczne realizacje powodują, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

POLECANE

Internet 5G 500 GB

Internet 5G 1000 GB

Cena z rabatami –

130,00 zł/mies.

230,00 zł/mies.

Rabaty –

Ceny zawierają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe

Pakiet danych –

500 GB

1000 GB

Dodatkowo w ofercie –

Zasób 1

24 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ

TIDAL

W CENIE

Router Huawei 5G CPE Pro 2
Zasób 58

2 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ

Bezpieczny Internet

potem 9,90 zł/mies. – usługa jest opcjonalna

Prezentowana oferta obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych w ramach Promocji „Mobilny Internet II (5G)” przy jednoczesnym korzystaniu z rabatu za zgody marketingowe. Podana miesięczna opłata dotyczy wyłącznie Usługi Mobilnej z wyłączonymi usługami dodatkowymi. Szczegółowe Warunki Promocji oraz Cenniki dostępne są poniżej.