Kup Usługi

Netia internet mobilny
– oferta dla
wymagających

większa prędkość przesyłania danych
i stabilne połączenie

POLECANE

Internet 5G 500 GB

Internet 5G 1000 GB

Cena z rabatami –

130,00 zł/mies.

230,00 zł/mies.

Rabaty –

Ceny zawierają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe

Pakiet danych –

500 GB

1000 GB

Dodatkowo w ofercie –

W CENIE

Router OPPO 5G CPE T1a

Zasób 58

USŁUGA JEST OPCJONALNA

Bezpieczny Internet

Prezentowana oferta obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych w ramach Promocji „Mobilny Internet III (5G)” przy jednoczesnym korzystaniu z rabatu za zgody marketingowe. Podana miesięczna opłata dotyczy wyłącznie Usługi Mobilnej z wyłączonymi usługami dodatkowymi. Szczegółowe Warunki Promocji dostępne są poniżej.

Wyobrażasz sobie codzienność bez telefonu komórkowego? Obecnie smartfon służy nam nie tylko do komunikacji z bliskimi – jest też ważnym narzędziem do pracy i źródłem rozrywki. Nawet jeśli zdecydowałeś się na zakup dobrej klasy smartfona, nie będzie on do końca użyteczny, jeśli nie wybierzesz internetu mobilnego. Wiele możliwości daje abonament komórkowy. To doskonała opcja dla osób, które cenią sobie niezależność. Potrzebujesz nowego numeru? A może poszukujesz nowego operatora, do którego przeniesiesz numer od dotychczasowego dostawcy? Zatem możesz mieć pewność, że znajdziesz u nas usługę, jakiej potrzebujesz.


Oferty internetu mobilnego – dopasuj do potrzeb!


Abonament komórkowy daje wiele niemal nieograniczonych możliwości. Chcesz zawsze pozostawać w kontakcie z bliskimi? Nie zamierzasz przejmować się koniecznością doładowywania konta? Nie lubisz ograniczeń? Zatem Netia mobile to usługa szyta na miarę Twoich potrzeb. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że standardem współczesnej telefonii komórkowej są nielimitowane rozmowy głosowe, SMS-y i MMS-y w ramach wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Nie poniesiesz więc dodatkowych opłat bez względu na to, ile rozmawiasz i jak dużo wiadomości wysyłasz. Masz pełną swobodę!


Netia mobile – korzystaj z internetu 5G


Nie od dziś wiadomo, że smartfon nie służy jedynie do komunikacji. Jeżeli planujesz korzystać ze wszystkich funkcjonalności nowoczesnych urządzeń, aplikacji i platform, to Netia z internetem 5G jest zdecydowanie opcją dla Ciebie. Łącze takiej jakości oznacza błyskawiczne przesyłanie danych i bezproblemowe streamowanie. Połączenie jest stabilne, a ze względu na prędkość pobierania i niezawodność można je porównać do światłowodu. Obecnie sieć 5G nieustannie się rozrasta – w zasięgu znajduje się już ponad 90% polskich miast i mniejszych miasteczek. To oznacza, że możesz liczyć na to, że niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, pozostaniesz w zasięgu!


Netia – telefon z najlepszymi pakietami danych komórkowych


Nie tylko nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y są w standardzie. Obecnie trudno wyobrazić sobie abonament bez pakietu danych komórkowych. W Netii dostępne są dwie opcje – pakiet z 60 GB lub 100 GB. Dzięki tak wysokim limitom możesz bez problemu oglądać filmy i seriale, słuchać muzyki, grać w gry online i pobierać pliki o różnej wielkości. Możliwości masz niemal nieograniczone! Aktywnym w sieci zdecydowanie polecamy pakiet z większą ilością GB. Nawet jeśli wyczerpiesz limit transferu danych, nie miej obaw – abonament w Netii zakłada spowolnienie łącza do wartości około 1 Mb/s, co pozwoli Ci na sprawdzanie poczty i przeglądanie stron.

 

Netia – bezpieczny internet także za granicą


Zagraniczne wycieczki? Częste wyjazdy służbowe poza Polskę? Wybierz Netia mobile z usługą roamingu międzynarodowego w strefie Euro. Dzięki temu możesz swobodnie wykonywać i odbierać połączenia głosowe, wysyłać i odbierać wiadomości, a także łączyć się z internetem w krajach Unii Europejskiej, nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat. To oznacza, że nawet poza Polską możesz swobodnie korzystać ze smartfona, przesyłając bliskim zdjęcia z podróży i pozostawać z nimi w stałym kontakcie.


Netia mobile – jakie masz możliwości?


Chcesz przenieść numer do Netii? A może potrzebujesz nowego numeru? W obu przypadkach możesz dopasować taryfę do swoich potrzeb. Masz do wyboru dwie opcje – Super 5G i VIP 5G. W skład każdej z nich wchodzą nielimitowane rozmowy na numery komórkowe, SMS-y i MMS-y. Zarówno do taryfy Super 5G, jak i VIP 5G otrzymasz każdego miesiąca pakiet internetu o wielkości – odpowiednio – 60 GB i 100 GB. Twój smartfon może być prawdziwym centrum rozrywki – wystarczy, że wybierzesz taryfę z wyższym pakietem internetu.


Netia internet bezprzewodowy – dlaczego to się opłaca?


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jednym z najważniejszych czynników, które decydują o wyborze konkretnego operatora sieci komórkowej, jest cena. Netia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników – dostępne w naszej ofercie taryfy wypadają bardzo korzystnie w porównaniu do większości dostawców usług telekomunikacyjnych. Wybranie abonamentu wiąże się z wieloma zaletami – gwarantuje przede wszystkim stały, miesięczny koszt usługi. To oznacza, że nie musisz przejmować się tym, ile kosztuje każda rozmowa, SMS czy transfer danych. Dzięki temu łatwiej zaplanujesz budżet. Często możesz liczyć także na promocje. Netia wie, jak pomóc Ci kontrolować wydatki!


Telefon komórkowy Netia – zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom!


Nie masz czasu na wizyty w salonie sprzedaży? Bez obaw – podpisanie umowy z Netią jest bardzo proste. Kup usługi u nas! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie. Doświadczeni doradcy podpowiedzą Ci, która taryfa będzie lepiej dopasowana do Twoich potrzeb. Nie musisz nawet wychodzić z domu i odwiedzać biura obsługi klienta. Nasi konsultanci to profesjonaliści – z przyjemnością pomogą Ci ze wszystkimi formalnościami, całkowicie online. Gwarantujemy, że wygodniej się nie da. Decydując się na zakup usługi u nas, możesz też liczyć na pomoc techniczną. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.