Kup Usługi

Internet
mobilny 5G

 

POLECANE

Internet 5G 500 GB

Internet 5G 1000 GB

z przeniesieniem numeru

z przeniesieniem numeru

Cena z rabatami –

100,00 zł/mies.

200,00 zł/mies.

Rabaty –

Ceny zawierają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe

Pakiet danych –

500 GB

1000 GB

Dodatkowo w ofercie –

W CENIE

Router OPPO 5G CPE T1a

Zasób 58

Bezpieczny Internet

7 zł/mies. – usługa jest opcjonalna

Prezentowana oferta obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych w ramach Promocji „Mobilny Internet III (5G)” przy jednoczesnym korzystaniu z rabatu za zgody marketingowe. Podana miesięczna opłata dotyczy wyłącznie Usługi Mobilnej z wyłączonymi usługami dodatkowymi. Szczegółowe Warunki Promocji oraz Cenniki dostępne są poniżej.

REGULAMINY I CENNIKI

Domeną naszej firmy jest realizacja profesjonalnych usług telekomunikacyjnych. Już od długiego czasu jesteśmy autoryzowanym partnerem marki NETIA, co powoduje, że mamy dostęp do nowoczesnej infrastruktury technicznej i najwyższej klasy sprzętów zapewniających doskonałą jakość usług. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi internet mobilny bez routera. Dostępne są dwa pakiety internetu – 500 lub 1.000 GB. Powoduje to, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdej z osób.

Usługi telekomunikacyjne – postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowany przez nas internet mobilny jest dostępny w sieci 5G, co gwarantuje najwyższą jakość oraz znakomitą prędkość serfowania po stronach www. Już za kwotę 100 złotych miesięcznie możesz cieszyć się internetem idealnym nie tylko do rozrywki, ale również do pracy czy nauki. Decydując się na któryś z pakietów, zyskasz dostęp do serwisu TIDAL umożliwiającego słuchanie muzyki i podcastów, a także oglądanie plików wideo oraz teledysków w najwyższej rozdzielczości.

Nie czekaj i sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie! Swoje działania prowadzimy na rzecz firm oraz Klientów Indywidualnych, co daje nam pewność, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejszą propozycję dla swoich potrzeb.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.