Kup Usługi

Internet
mobilny 5G

 

router 5g

POLECANE

Internet domowy LTE 100 GB

Internet domowy LTE 500 GB

Internet domowy LTE 1000 GB

Cena z rabatami –

75,00 zł/mies.

100,00 zł/mies.

200,00 zł/mies.

Rabaty –

Ceny zawierają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe

Pakiet danych –

100 GB

500 GB

1000 GB

Dodatkowo w ofercie –

W CENIE

Router z anteną zewnętrzną

W CENIE

Wzmocnona karta SIM na każdą pogodę

Zasób 58

2 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ

Bezpieczny Internet

potem 9,90 zł/mies. – usługa jest opcjonalna

Prezentowana oferta obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych w ramach Promocji „Internet Domowy (P1) III” przy jednoczesnym korzystaniu z rabatu za zgody marketingowe. Podana miesięczna opłata dotyczy wyłącznie Usługi Mobilnej z wyłączonymi usługami dodatkowymi. Szczegółowe Warunki Promocji oraz Cenniki dostępne są poniżej.

REGULAMINY I CENNIKI

Aby wszelkie usługi telekomunikacyjne spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, konieczne jest postawienie na sprawdzone rozwiązania. Jako autoryzowany partner marki NETIA gwarantujemy najwyższą jakość prowadzonych prac. Swoje działanie prowadzimy nie tylko na rzecz firm, ale również Klientów Indywidualnych. Powoduje to, że każdy znajdzie najodpowiedniejszą propozycję dla swoich potrzeb. Propozycja naszej firmy to między innymi oferta dla domu. Zapewniamy internet domowy o pakiecie danych 100, 500 lub nawet 1.000 GB. Powoduje to, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet największych fanów serfowania po sieci.

Oferowane przez nas usługi dla domu są dostępne w bardzo korzystnych cenach, które rozpoczynają się już od 75 złotych miesięcznie. W zależności od wybranego pakietu, w ofercie znajdą Państwo router z anteną zewnętrzną lub wzmocnioną kartę SIM na każdą pogodę. Internet domowy LTE jest idealny nie tylko do rozrywki, ale również do pracy i nauki. Wysoka przepustowość sieci zapobiega jakiemukolwiek zawieszaniu się internetu podczas prowadzonych działań.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Rozbudowana infrastruktura telekomunikacyjna powoduje, że dostęp do naszych usług mają nie tylko mieszkańcy największych aglomeracji, ale również małych miasteczek czy nawet wsi.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.