Kup Usługi

NETIA Jastrzębie-Zdrój - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Korzystasz sporo z internetu i chcesz cieszyć się szybkim i nieograniczonym transferem w swoim domu? A może potrzebujesz dostępu do sieci w każdym miejscu? Lubisz oglądać telewizję i przeglądać różne kanały? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! Wybierz naszą firmę i ciesz się multimedialnym komfortem, który zapewnia Netia. Jastrzębie-Zdrój jest miastem, do którego mieszkańców skierowana została nasza oferta.

Żyjemy w nowoczesnych czasach i nie można się dziwić, że tak wiele działań można wykonać za pomocą dostępu do internetu. Z tego również powodu ograniczony transfer czy brak dostępu do sieci mogą powodować wiele problemów, które jednak nie spotkają Cię, jeśli wybierzesz naszą ofertę. Proponujemy internet Netia w Jastrzębiu-Zdroju.

Netia – internet stacjonarny w Jastrzębie-Zdroju

Internet przewodowy (stacjonarny) jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej osoby, która potrzebuje dostępu do sieci w swoim domu, mieszkaniu czy biurze. Ten rodzaj przesyłu informacji jest stabilny i zapewnia wyjątkowo szybki transfer. Jeśli godzinami oglądasz filmy i seriale lub nagminnie pobierasz różne pliki z internetu, to jest to doskonała propozycja dla Ciebie.

Nasz internet stacjonarny jest prowadzony do klientów za pomocą nowoczesnych przewodów światłowodowych. Dzięki temu możesz liczyć na rekordowo szybki transfer. Maksymalna prędkość wynosi nawet 1 Gb/s! To szybkość, która nie tylko pozwoli Ci w chwilę pobrać nawet największe pliki, ale zapewni komfortowe korzystanie z internetu całej firmie! Jeśli chcesz, możemy także zamontować u Ciebie router, dzięki czemu z siecią połączysz się przez Wi-Fi.

Internet mobilny Netia – Jastrzębie-Zdrój

Internet mobilny z naszej oferty jest przeznaczony przede wszystkim dla osób, które często podróżują i potrzebują dobrego dostępu do sieci w każdym miejscu. Z tego powodu oferujemy różne pakiety o prędkości LTE, które różnią się przede wszystkim transferem. Co więcej, nawet po jego wykorzystaniu nie stracisz połączenia – jednak internet znacznie zwolni.

Telewizja w Jastrzębie-Zdroju

Dla najbardziej wymagających osób oferujemy pakiety łączące internet przewodowy oraz telewizję. Zyskasz dostęp do wielu kanałów, dlatego na pewno zawsze będziesz mieć okazję do zobaczenia ciekawego programu, serialu czy filmu.

Internet Netia Jastrzębie-Zdrój – opinie

Nasze usługi są doceniane przez klientów przede wszystkim za stabilność dostępu do internetu oraz szybki transfer. To nie wszystko, ponieważ eksperci z infolinii są zawsze chętni do pomocy. Często staramy się także dopasować do wymagań odbiorców, a przy tym świadczymy profesjonalne doradztwo, jeżeli nie wiesz, jaki pakiet czy usługa będą najlepsze dla Ciebie.

Szybki internet Netia – Jastrzębie-Zdrój

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szybko realizujemy zlecenia. Zapewniamy kompleksową obsługę i pomoc, a przy tym proponujemy atrakcyjne ceny. Z tego powodu jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie owocna. Postaw na szybki internet już teraz i zadzwoń do nas!

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.