Kup Usługi

NETIA Chorzów - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Chciałbyś mieć super szybki Internet w Twoim domu? Już dziś możesz uzyskać połączenie z prędkością aż do 1 Gb/s, bez skomplikowanych umów. Z kolei Internet stacjonarny będzie zawsze idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Nie ma bowiem znaczenia, czy będziesz wykorzystywać go do pracy, nauki lub rozrywki po dniu pełnym obowiązków. Zawsze Twoje połączenie będzie stabilne oraz szybkie, bez względu na porę dnia czy liczbę użytkowników w Twoim domu.

Internet od Netii w Chorzowie

Wybierając Internet przewodowy, nie musisz martwić się, że po osiągnięciu pewnego limitu prędkość transmisji danych zostanie obniżona, gdyż jest ona zawsze nieograniczona. Określasz jedynie maksymalną prędkość łącza. W podstawowym pakiecie otrzymujesz dostęp do sieci z szybkością maksymalną aż 300 Mb/s. Prawdę mówiąc, jest to bardzo wysoka wartość, która potrafi zaspokoić codzienne potrzeby Twoje i Twojej rodziny. Otóż taki Internet stacjonarny pozwoli oglądać filmy i seriale w wysokiej jakości bez częstego buforowania, z kolei gry online będą odtwarzane bez większych opóźnień. Oczywiście zawsze możesz za niewielką dopłatą zwiększyć sobie prędkość i otrzymać nawet 1 Gb/s. Tutaj pobieranie bardzo dużych plików zajmie dosłownie kilka minut. Ponadto odpowiedni router będzie wysyłać sygnał po całym domu, nie tracąc przy tym prędkości Internetu.

Światłowód Netii w Chorzowie

Obecnie technologia oparta na świetle jest jedną z najbardziej nowoczesnych metod dostarczania Internetu przewodowego. Dodatkowo sieć ta jest ciągle rozbudowywana, a dzięki temu możesz również korzystać ze światłowodów w Chorzowie. Czym się charakteryzuje ta technologia? Przede wszystkim odpornością na działanie złośliwego oprogramowania oraz wysoką stabilnością połączenia nawet przy dużym obciążeniu. Sprawdź zatem, czy jesteś w zasięgu światłowodów Netii i wybierz nowoczesną opcję transmisji danych.

Zaufaj opiniom klientów Netii w Chorzowie

Wybierając przedstawione usługi, dołączysz do grona zadowolonych odbiorców i będziesz mógł bez ograniczeń korzystać z Internetu każdego dnia.

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.