Kup Usługi

NETIA Łaziska Górne - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Dostęp do Internetu w obecnych czasach nie zapewnia już tylko i wyłącznie rozrywki – choć ten walor nadal jest bardzo istotny. Za pośrednictwem globalnej sieci możesz dziś załatwić wiele spraw, praktycznie nie wychodząc z domu. Mowa o przelewach bankowych, płaceniu rachunków, a nawet o oficjalnych sprawach urzędowych. Wszystko to bez konieczności ruszania się z fotela – potrzebny jest tylko szybki i stabilny Internet. Łaziska Górne to jedna ze śląskich miejscowości, gdzie taki dostęp możemy Ci zapewnić.

Internet stacjonarny w Łaziskach Górnych

Szybkie, stałe łącze internetowe w domu jest wyjątkowo istotne. Dzięki niemu możesz oglądać telewizję internetową w wysokiej rozdzielczości, przeglądać serwisy społecznościowe, pobierać muzykę. Wszystko to bez zacięć i nadmiernego oczekiwania na załadowanie się kolejnych stron. W naszej ofercie znajdziesz Internet od operatora Netia. Łaziska Górne to miejscowość, w której sieć szybkiego dostępu tej firmy rozwija się w bardzo dobrym tempie. Dzięki temu możesz otrzymać nie tylko zwykły dostęp do sieci za pomocą miedzianego kabla, ale także za pośrednictwem światłowodu. Łaziska Górne stale rozwijają swoją sieć światłowodową, co sprawia że niedługo będzie ona dostępna w całym mieście. Łącze światłowodowe może pochwalić się prędkością, która dochodzi nawet do jednego gigabita na sekundę.

Internet mobilny w Łaziskach Górnych

Niestetym, sam dostęp domowy nie pozwoli Ci na pełne wykorzystanie możliwości sieci. Gdy wyjdziesz poza zasięg domowego routera, Twój telefon zacznie pobierać sygnał od operatora GSM, co będzie bardzo kosztowne. Rozwiązaniem tego problemu jest mobilny dostęp do Internetu w Łaziskach Górnych. Oczywiście po podpisaniu umowy będziesz mógł korzystać z bezprzewodowego dostępu do globalnej sieci na terenie całego kraju. Ta opcja jest szczególnie polecana osobom, które dużo podróżują, korzystają z nawigacji satelitarnej, a jednocześnie potrzebują stałego kontaktu np. ze swoim pracodawcą. Jeżeli potrzebujesz właśnie takiego dostępu, również zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.