Kup Usługi

NETIA Piekary Śląskie - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Współcześnie z internetu korzystają prawie wszyscy, niemalże wszędzie. Zarówno w pracy, jak i podczas wypoczynku potrzebujemy stałego i szybkiego dostępu do internetu. Netia wychodzi naprzeciw mieszkańcom Piekar Śląskich, którzy szukają niezawodnego połączenia internetowego. W zależności od potrzeb i oczekiwań proponujemy kilka rozwiązań.

Internet stacjonarny w Piekarach Śląskich

To rozwiązanie idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre i stałe połączenie bezpośrednio z domu. Internet stacjonarny to także pewne zabezpieczenie dla osób, które pracują bądź uczą się zdalnie. Jako marka proponujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. W naszej ofercie dysponujemy szerokim wachlarzem usług, które różnią się prędkością internetu czy obecnością dodatkowych funkcji. W zależności od preferencji w naszej ofercie znajdziesz pakiety od 300 Mb/s do nawet 1 Gb/s! Dla osób, które cenią sobie wygodę oferujemy także umowę połączoną z telewizją. W ten sposób uiszczając opłatę tylko raz, będziesz mógł cieszyć się dużym wyborem kanałów telewizyjnych oraz szybkim internetem.

Internet mobilny w Piekarach Śląskich

To rozwiązanie idealne dla wszystkich, którzy spędzają czas poza domem i chcą pozostać w stałej łączności. Od teraz nie musisz się już martwić o dostęp do internetu. Netia oferuje Ci świetny zasięg i niezawodną transmisję danych. Dzięki temu możesz być spokojny i już zawsze pozostać online! Internet LTE, następca technologii 3G, jest nieporównywalnie szybszy od swojego poprzednika. Ponadto Netia oferuje pakiet bez limitu – niezależnie od tego jak bardzo intensywnie korzystasz ze swojego smartfona, bezprzewodowy internet będzie z Tobą cały czas. W zależności od potrzeb, staramy się dopasować do indywidualnych preferencji naszych klientów. Dlatego proponujemy internet mobilny o zróżnicowanych prędkościach pobierania, w zależności od potrzeb użytkowników. Staramy się, aby nasze pakiety w pełni odpowiadały Twoim potrzebom.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów. Proponujemy szeroki wachlarz propozycji i pakietów, aby maksymalnie sprostać oczekiwaniom mieszkańców Piekar Śląskich w kwestii niezawodnego internetu.

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.