Kup Usługi

NETIA Świętochłowice - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Netia S.A. to jeden z największych polskich dostawców internetu stacjonarnego, mobilnego, jak i telewizji. Świadczy już ponad milion usług dla swoich klientów. Należy do grupy Cyfrowy Polsat S.A., a na rynku istnieje od początku lat 90., zaczynając jako R.P. Telekom. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Netii ze względu na wysoką jakość jej usług. Światłowodowa sieć szkieletowa należąca do tej Grupy ma ponad 20 tysięcy kilometrów długości. Dzięki temu Netia jest wyborem ponad 70-ciu procent biurowców klasy A i B, jak i 2,7 milionów lokali. Ilość ta świadczy nam o rzetelności Grupy, co czyni ją godną zaufania.

NETIA Świętochłowice – oferta

W naszej firmie zależy nam na dobru klienta. Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednią ofertę dla Twojej firmy lub gospodarstwa domowego. Zakupisz tutaj usługi internetowe, telewizyjne oraz telefoniczne. Mamy świadomość, że kontakt ze światem jest jedną z ważniejszych rzeczy. Każdy z nas chce wiedzieć, co dzieje się po drugiej stronie globu, odwiedzić szybkie źródło informacji naukowych albo skontaktować się z bliskimi, niezależnie od tego, czy znajdują się daleko, czy blisko od nas.

W dzisiejszym świecie wszyscy korzystamy z internetu, dlatego Grupa Netia posiada szeroki wachlarz ofert, abyś mógł znaleźć tę stworzoną dla Ciebie! Jeżeli potrzebujesz internetu stacjonarnego, od Netii otrzymasz światłowód nawet do 1 Gb/s. Jest to jeden z najczęściej wybieranych sposobów przesyłania informacji, ze względu na duży zasięg i ogromną pojemność informacyjną. Oczywiście, Grupa oferuje także internet mobilny. Charakteryzuje go sieć 5G, co zapewnia stabilne połączenie i większą prędkość przesyłania danych. A może chcesz znaleźć telewizję, żeby wieczorami oglądać filmy i seriale? Możesz zdecydować się na usługę gwarantującą nawet 183 kanały, aby nigdy nie zabrakło Ci rozrywki.

Jeśli rozglądasz się za Internetem czy telewizją w Świętochłowicach, nie zwlekaj! Zapraszamy do salonu znajdującego się na ulicy Harcerskiej 8. Z pewnością zostaniesz należycie obsłużony oraz otrzymasz wiele porad dotyczących wyboru usług Netii.

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.