NETIA Katowice - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Wybranie odpowiedniej firmy, która wyposaży Cię w internet oraz telewizję, nie jest wcale prosta. W takiej sytuacji warto brać pod uwagę nie tylko cenę, ale również opinie o danym usługodawcy i jego podejście do klienta. Szczególnie korzystne rozwiązania proponuje zainteresowanym firma Netia, która świadczy swoje usługi w Katowicach oraz na terenie całej Polski.

Internet Netii w Katowicach

Oferta firmy Netii jest tak dobrze rozbudowana, że zainteresowani z Katowic czy okolic z pewnością znajdą w niej coś odpowiedniego dla siebie. Jako klient masz do wyboru takie usługi, jak:

  • telewizja – Netia proponuje swoim klientom jedynie najlepsze z możliwych kanałów sportowych oraz filmowych, a także bardzo atrakcyjne pakiety. Wybór jest naprawdę ogromny, zatem z pewnością znajdziesz coś, co spodoba Ci się najbardziej;
  • telefon komórkowy – posiadanie komórki jest obecnie absolutną koniecznością. Zadbaj zatem o to, by nie płacić dodatkowo za żadne połączenia czy SMS-y! Oferta firmy Netia jest również przeznaczona dla tych osób, które korzystają z dwóch lub trzech kart SIM równocześnie;
  • internet – przystępny cenowo światłowód o prędkości do 1 Gb/s sprawi, że Twoje surfowanie po internecie będzie jedynie przyjemnością. Internet Netii w Katowicach działa bez zarzutu, o czym możesz przekonać się osobiście. Firma wyposaży Cię również w darmowy router;
  • telefon stacjonarny – jeśli posiadanie niskiego abonamentu, który dodatkowo umożliwia wykonywanie darmowych połączeń na telefony komórkowe, jest dla Ciebie atrakcyjną opcją, powinieneś zaopatrzyć się w telefon stacjonarny. Posiadając takie urządzenie, możesz również dokupić wiele interesujących opcji, na przykład wstępną identyfikację numeru, która kosztuje naprawdę niewiele.

 

Internet Netii działa bez zarzutu w Katowicach, a także innych okolicznych miastach oraz poza Śląskiem. Firma ta proponuje nie tylko bardzo przystępne koszty za tego typu usługi, ale również pełne wsparcie na każdym etapie realizacji Twojego zamówienia. Podjęcie z nią współpracy niesie ze sobą wiele korzyści, o których możesz zresztą niezwłocznie przekonać się sam!

Netia Katowice – opinie

Korzystanie z usług – telewizyjnych, telefonicznych czy internetowych – firmy Netia w Katowicach oraz innych miastach jest zawsze bardzo korzystne. Warto przy tym dodać, że firma wprowadza specjalne upusty, z których mogą korzystać nie tylko stali klienci, ale również osoby decydujące się na połączenie wybranych usług. Im więcej usług wykupisz, tym korzystniejszy okaże się Twój rachunek za wszystkie usługi!

O tym, jak bardzo Netia jest ceniona przez swoich klientów z Katowic, mogą świadczyć liczne pozytywne opinie, które można znaleźć w internecie. Podejmując współpracę z tą firmą, możesz liczyć nie tylko na oszczędność finansową, ale również rzetelne wsparcie zatrudnionych tam pracowników. Mają tak duże doświadczenie, że na pewno będą w stanie pomóc każdemu klientowi w wybraniu najodpowiedniejszego i najkorzystniejszego cenowo rozwiązania.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.