Kup Usługi

NETIA Dąbrowa Górnicza - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Super szybki Internet w Twoim domu bez limitu danych? Na pewno przyznasz, że jest to kusząca perspektywa. Z tego powodu firma Netia, która świadczy swoje usługi na terenie Dąbrowy Górniczej, przygotowała bardzo ciekawą ofertę. Znajdziesz w niej m. in. pakiet Internetu stacjonarnego czy mobilnego – dostosowanego do Twoich aktualnych potrzeb. Wysoka jakość świadczonych usług jest potwierdzona przez setki pozytywnych opinii zadowolonych użytkowników.

Internet od Netii w Dąbrowie Górniczej

Jeżeli poszukujesz szybkiego łącza internetowego, warto, abyś zapoznał się z ofertą Netii w Dąbrowie Górniczej. Jeżeli nie wyobrażasz sobie dnia bez dostępu do sieci, skorzystaj z opcji Internetu stacjonarnego od Netii. W pakiecie podstawowym otrzymujesz prędkość 300 Mb/s, dzięki której możesz bez najmniejszych przeszkód korzystać z sieci. Jeżeli masz większe wymagania, możesz zwiększyć szybkość do 500 Mb/s lub nawet 1 Gb/s. Wszystko zależy od Twoich aktualnych potrzeb.

Światłowód w Dąbrowie Górniczej

Aktualnie technologia oparta na światłowodach uważana jest za najbardziej nowoczesną. Internet przekazywany jest za pomocą światła, które przepływa przez specjalne przewody o grubości nie większej niż ludzki włos. Wybierając światłowód od Netii w Dąbrowie Górniczej będziesz mógł korzystać z sieci bez obaw, że połączenie zostanie zerwane. Ta forma świadczonych usług jest bardziej odporna na różnego rodzaju cyberataki. Nie zwlekaj, wybierz bezpieczne rozwiązanie.

Netia Dąbrowa Górnica – oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb

Oczywiście Internet od Netii w Dąbrowie Górniczej to nie jedyna oferta, która została dla Ciebie przygotowana. Oprócz Internetu stacjonarnego możesz wybrać usługę Internetu mobilnego. Poprzez specjalne urządzenie połączysz z siecią, gdziekolwiek będziesz. Prędkość takiej usługi jest bardzo zadowalająca, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów. Dodatkowo możesz skorzystać z bogatej oferty telewizyjnej czy telefonicznej. Wybierając Internet od Netii w Dąbrowie Górniczej zapytaj o dodatkowe oferty, aby obniżyć koszty poszczególnej usługi.

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.