Kup Usługi

NETIA Sanok - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Być może pamiętasz, jak jeszcze kilka lat temu dostęp do Internetu był mocno utrudniony ze względu na powstającą dopiero infrastrukturę. Na szczęście postęp technologiczny umożliwił dostarczanie sieć praktycznie w każde miejsce w naszym kraju. Dzięki temu nie tylko w dużych miastach możemy cieszyć się wysokimi prędkościami Internetu stacjonarnego i mobilnego. Ponadto powstało wiele ciekawych ofert, między innymi od Netii świadczącej usługi na terenie Sanoka, które z całą pewnością są warte Twojej uwagi. Nasza firma zajmuje się przyłączaniem Internetu właśnie tego usługodawcy. Jeśli więc jesteś zainteresowany jego ofertą, to skontaktuj się z nami.

Internet Netii w Sanoku

Internet przewodowy od Netii w Sanoku charakteryzuje się bardzo szybkim i stabilnym łączem. Warto tutaj zaznaczyć, że podpisując umowę, wybierasz jedynie prędkość, z jaką operator będzie dostarczać usługę. A zatem nie jesteś w żaden sposób ograniczony limitami danych, co jest bardzo ważne w usłudze domowego Internetu stacjonarnego. Z kolei dana prędkość utrzymywana jest podczas całego trwania umowy, bez względu na porę dnia czy aktualne obciążenie sieci.

Wyższe prędkości od Netii w Sanoku

W podstawowym pakiecie otrzymujesz Internet od prędkości maksymalnej 300 Mb/s. Prawdę mówiąc, jest to zupełnie wystarczające podczas codziennego użytkowania, także, gdy w Twoim domu będzie większa liczba podłączonych urządzeń. Potwierdzają to opinie klientów Netii, którzy już korzystają z usług internetowych. Oczywiście zawsze możesz zwiększyć daną prędkość aż do 1 Gb/s. Wiąże się to jedynie z niewielką dopłatą oraz Twoimi aktualnymi potrzebami. Wybierając wyższą szybkość Internetu od Netii w Sanoku warto, abyś sprawdził, czy Twoje urządzenia takie jak np. router są przystosowane do tak wysokich wartości. Jeżeli nie, będziesz musiał dokupić lepszy sprzęt, aby cieszyć się superszybkim łączem.

Wybierz prostą ofertę dla siebie i rodziny

Oferta Internetu stacjonarnego jest idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. Bowiem możesz jednocześnie podłączyć kilka urządzeń, a żaden użytkownik nie odczuje żadnych niedogodności. Dzięki połączeniu sieciowemu z Netii praca, nauka czy rozrywka będzie o wiele bardziej przyjemna.

Zasięg Netii w województwie podkarpackim:

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.