Kup Usługi

NETIA Ruda Śląska - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Zastanawiasz się, z jakim operatorem zawrzeć umowę na świadczenie usług internetowych? Na polskim rynku funkcjonuje wiele różnych firm, jednak nie każda jest warta uwagi z wielu różnych względów. Możesz zdecydować się na Internet od Netii w Rudzie Śląskiej. Specjalnie dla Ciebie zostały przygotowane oferty, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasza firma świadczy usługi Netii w Rudzie Śląskiej. Umowa, którą podpisujesz jest bardzo przejrzysta, a wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na Twoje każde pytanie, abyś zyskał pewność, że podejmujesz właściwą decyzję.

Internet stacjonarny od Netii w Rudzie Śląskiej

Decydując się na skorzystanie z oferty Internetu stacjonarnego od Netii, nie jesteś ograniczany żadnymi limitami danych. Po prostu wybierasz tylko, z jaką prędkością Netia ma dostarczać Internet do Twojego domu. Wielu klientom, którzy także zawierali umowę z Netią w Rudzie Śląskiej, bardzo podobały się proste, przejrzyste zasady współpracy. Sam zauważysz, że oferty Internetu przewodowego zawierają w sobie prędkość, z jaką usługa będzie dostarczana do Twojego miejsca zamieszkania. Nie ma znaczenia, ilu domowników korzysta z sieci, ponieważ przy szybkościach Internetu od Netii każdy może na swój sposób spędzać wolny czas. Oczywiście za niewielką dopłatą możesz zawsze zwiększyć prędkość do 500 Mb/s lub 1 Gb/s. Takie wartości pozwolą Ci pobrać bardzo duży plik w zaledwie kilka minut, a wybrany film odtworzysz nawet w jakości 4K.

Internet przewodowy – światłowód Netia

Kolejną zaletą Internetu Netii w Rudzie Śląskiej jest światłowód. Chociaż technologia ta istnieje od niedawna, to bardzo szybko zyskała uznanie klientów, o czym świadczą ich pozytywne opinie. Specjalnie przygotowane przewody, które wielkością podobne są do ludzkiego włosa, potrafią przesyłać dane z niesamowitą prędkością, a także bardzo małym opóźnieniem. Trzeba również zaznaczyć, że światłowód Netii zapewnia stabilne połączenie, które odporne jest na działanie złośliwego oprogramowania oraz chroni użytkowników przed cyberatakami. Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie i usługach wysokiej jakości, to skorzystaj z naszej oferty.

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.