Kup Usługi

NETIA Czeladź - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Internet to podstawowe narzędzie do pracy, załatwienia formalności czy zapewnienia całej rodzinie odpowiedniego poziomu rozrywki. Trudno w dzisiejszych czasach znaleźć miejsca, w których nie ma dostępu do sieci. Wszystkie obiekty do użytku publicznego wyposażone są w łącza internetowe, dostępne również dla swoich klientów – na przystankach autobusowych, w barach, restauracjach czy na dworcach. Jeśli chcesz zmienić dostawcę lub podłączyć od nowa Internet i mieszkasz na terenie Czeladzi, idealnie trafiłeś!


Bez najmniejszego problemu szybko i tanio możesz podłączyć się do sieci. Nie będziesz musiał obawiać się już o stały dostęp do Internetu, który jest w obecnych czasach niezbędny. Netia w Czeladzi to profesjonalna firma, która sprawnie doprowadzi usługi internetowe do wyznaczonego przez Ciebie miejsca.

Światłowód – Czeladź

Światłowód w Czeladzi to innowacja, która na Ciebie czeka. Dzięki nowoczesnym technologiom, Internet działa z kosmiczną prędkością i nie ma żadnych zakłóceń w połączeniu. Nie we wszystkich miejscach w Polsce jest dostępna to relatywnie nowe rozwiązanie. Sieć światłowodowa dopiero rozszerza pole swojego zasięgu.

Internet mobilny w Czeladzi

Internet mobilny w Czeladzi to również bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które ułatwia wykonywanie pracy, komunikację ze znajomymi czy załatwienie najpilniejszych potrzeb, gdziekolwiek jesteś. Smartfon to urządzenie, bez którego nie da się obejść. Używamy go wiele razy dziennie. Posiadanie łączności z siecią globalną na sprzęcie mobilnym jest niesamowitą wygodą i dużym ułatwieniem w codziennym funkcjonowaniu. 

Mobilna opcja jest jak najbardziej popularna i użyteczna, jednak posiadanie stacjonarnego komputera bez dostępu do sieci drastycznie zmniejsza jego funkcjonalność.

Internet stał się podstawowym wyposażaniem wielu domów, mieszkań, biur czy sklepów. Korzysta z niego zdecydowana większość społeczeństwa. Jest wynalazkiem niezastąpionym. Dzięki niemu możliwości komunikowania się i poznawania świata wzrosły, dlatego warto zadbać o ten aspekt u siebie w domu. 

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.