NETIA Tychy - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Jako autoryzowany partner Netii, zajmujemy się sprzedażą usług tego operatora w Tychach oraz w innych polskich miejscowościach. Jeśli więc interesuje Cię zakup usługi internetowej (światłowód i internet mobilny), telefonicznej lub telewizyjnej, możesz śmiało skorzystać z naszej pomocy w tym zakresie. Gwarantujemy stabilność usług, przyjazne użytkowanie i jasne zasady przy podpisywaniu umowy. Współpraca z nami to zawsze wysoki poziom zadowolenia. Netia w Tychach to jedyny słuszny wybór, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości odbiorze, niezawodności i bezawaryjności.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Netii, która może pochwalić się szybkim Internetem i usługami transmisji danych oraz atrakcyjnymi pakietami telewizyjnymi i multimedialną rozrywką. Netia cieszy się ogromną popularnością w Tychach oraz w innych polskich miastach. Opinie na temat jakości świadczonej przez nią usług to niemal same pozytywy. Od 2000 roku akcje spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Obecnie w skład Grupy Netia wchodzi kilka spółek, m. in. Netia S.A., Internetia Sp. z o.o. i Petrotel Sp. z o.o. Dzięki temu możliwe jest połączenie sieci metropolitalnych Grupy w 50 miastach i zapewnienie kilkunastu niezależnych połączeń międzynarodowych. W konsekwencji wszystko to przyczynia się do tego, iż niemal w całej Polsce, również w Tychach, dostępne są usługi Netii. Chętnie doradzimy wybór odpowiedniej usługi oraz omówimy dostępne pakiety. Nasi doradcy pomogą w podjęciu decyzji i wskażą zalety oraz wady konkretnych rozwiązań.

Netia Tychy

Oferta tego konkretnego operatora jest skierowana do klientów indywidualnych i biznesowych. Jeśli wiec jesteś mieszkańcem Tychów lub prowadzisz firmę na terenie tej miejscowości, możesz śmiało skorzystać z wysoce rozbudowanej oferty Netii. Znajdziesz w niej pojedyncze usługi – Internet, telefon, telewizja oraz zbiorcze pakiety. Jeśli chcesz skorzystać jednocześnie z kilku usług, wybierz paczkę usług, ponieważ w ten sposób możesz sporo zaoszczędzić. Rozbudowana oferta pod względem parametrów technicznych poszczególnych usług oraz wartości cenowych pozwoli Ci z powodzeniem dobrać produkt adekwatnie do Twoich indywidualnych możliwości finansowych i potrzeb. Warto podkreślić, że opinie na temat Netii w Tychach to same pozytywne komentarze. Dotychczasowi użytkownicy chwalą każdy etap realizacji usługi – od podpisania umowy przez cały okres użytkowania. Zasady współpracy są jasne i klarowne. Nie musisz obawiać się ukrytych kosztów i ważnych informacji zapisanych drobnym druczkiem. Netia w Tychach to bowiem gwarancja transparentności i uczciwości, a tym samym wysokiego poziomu zadowolenia.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.