Kup Usługi

NETIA Gliwice – internet światłowodowy, telewizja kablowa i więcej

Zamów przez telefon:

Szukasz ciekawej oferty, która zapewni Ci dostęp do rozrywki i informacji w każdych warunkach? Jeżeli tak, to bardzo dobrze trafiłeś. Nasza firma oferuje Internet i telewizję od Netii w Gliwicach. Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo korzystne pakiety, które satysfakcjonują zarówno stałych, jak i nowych klientów. Warto zaznaczyć, że infrastruktura światłowodu Netii w Gliwicach i w całym kraju nieustannie się rozwija, a to gwarantuje Ci dostęp do nowych technologii, zapewniających super szybki Internet przewodowy w Twojej lokalizacji.

​Internet od Netii w Gliwicach

Netia jako jeden z największych dostawców Internetu światłowodowego, świadczy swoje usługi także w Gliwicach. Wybierając Internet Netii nie musisz obawiać się o ograniczenia związane z transmisją danych przy wykorzystaniu pewnej ilości gigabajtów. W ofercie Internetu stacjonarnego określasz jedynie prędkość, z jaką usługa jest do Ciebie dostarczana. Możesz wybrać jeden z kilku wariantów – prędkości na poziomie 300mb/s, 600mb/s lub nawet 1000mb/s. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, możesz cieszyć się stabilnym łączem internetowym, dzięki któremu będziesz mógł oglądać filmy i seriale w najwyższej jakości, pobierać większe pliki w krótkim czasie oraz grać w najlepsze gry online. Jednak to jeszcze nie wszystko. Możesz także skorzystać z super nowoczesnego Internetu światłowodowego.

Zobacz też, co oferuje Netia w Bydgoszczy!

​Światłowód Gliwice – szeroka oferta

Według opinii ekspertów, światłowód, który dostępny jest także na terenie Gliwic, należy do najnowocześniejszej technologii opartej na przesyłaniu światła na wiele tysięcy kilometrów. Co ciekawe, sygnał ten nie traci swojej mocy i jest bardzo stabilny, a co za tym idzie, oferowana prędkość Internetu światłowodowego od Netii nie zmienia się. Dodatkowo światłowód odporny jest na działanie złośliwego oprogramowania oraz chroni Cię przed cyberatakami. Z tego powodu klienci Netii w Gliwicach mogą czuć się bezpiecznie podczas dokonywania operacji związanych chociażby z bankowością elektroniczną. Wybierając światłowód w Gliwicach, możesz mieć pewność, że dołączysz do grona zadowolonych użytkowników.

​Telewizja w Gliwicach – sprawdź ofertę firmy Netia

W Gliwicach warto rozważyć ofertę firmy Netia, która dostarcza aż 189 kanałów telewizji kablowej. Ten rozbudowany pakiet programowy pozwala mieszkańcom miasta cieszyć się różnorodnymi treściami dostosowanymi do gustów i zainteresowań użytkowników, obejmując kanały filmowe, sportowe, informacyjne, rozrywkowe i wiele innych. Netia oferuje także wygodne pakiety usług, co pozwala dostosować swoje doświadczenie telewizyjne do indywidualnych potrzeb, zapewniając dostęp do ulubionych programów i treści.

Jeżeli zatem poszukujesz zaufanych dostawców Internetu lub telewizji kablowej w Gliwicach, Netia będzie dobrym wyborem. Skontaktuj się z nami i zapytaj o dostępne pakiety.

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.