Kup Usługi

NETIA Zabrze - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Chcesz korzystać z super szybkiego Internetu stacjonarnego bez obawy o limit danych? Nic nie stoi na przeszkodzie, byś zapoznał się z korzystną ofertą naszej firmy, która świadczy usługi Netii na terenie Zabrza.

Internet od Netii w Zabrzu

Netia to dostawca Internetu o ugruntowanej pozycji na rynku, który cieszy się pozytywnymi opiniami wielu zadowolonych klientów. Firma ta nieustannie uaktualnia swoje oferty, by móc spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Prędkość Internetu stacjonarnego od Netii

W podstawowym pakiecie otrzymujesz Internet przewodowy o prędkości 300 Mb/s. Oczywiście zawsze możesz przy niewielkiej dopłacie zwiększyć minimalną szybkość do 500 Mb/s lub nawet 1 Gb/s. Wszystkie te prędkości pozwalają pobierać duże pliki z sieci w niewiarygodnie krótkim czasie. Prędkość nie zmienia się nawet podczas uruchamiania kilku urządzeń w tym samym momencie, co oznacza, że każdy domownik może bez problemu np. oglądać film na swoim komputerze bez obawy o spadek prędkości. Trzeba także zaznaczyć, że Internet od Netii w Zabrzu cieszy się bardzo dużym uznaniem, czego dowodem są liczne pozytywne opinie dotyczące usług tego operatora.

Światłowód w Zabrzu

Technologia oparta na przewodach, które do przesyłania danych wykorzystują światło zamiast napięcia elektrycznego, zdobyła wielu zwolenników, głównie ze względu na swoje niewiarygodne możliwości. Ciężko sobie wyobrazić, że kabel grubości ludzkiego włosa może mieć w sobie tak duży potencjał. A jednak jest to możliwe i, co ważniejsze, znajduje się w zasięgu Twojej ręki. Wybierając światłowód od Netii w Zabrzu, masz dodatkową pewność, że Twoje łącze Internetu stacjonarnego będzie stabilne oraz nie wykaże zbyt dużych opóźnień – jest to cenna informacja dla graczy. Oczywiście światłowód od Netii gwarantuje także bezpieczeństwo, czyli ochronę przed cyberatakami.
Nasza firma zapewnia przede wszystkim dostęp do szybkiego Internetu bez limitów, pewne i stabilne łącze oraz bezpieczeństwo. Dołącz do grona naszych klientów.

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.