Kup Usługi

NETIA Będzin - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Korzystanie z Internetu w dzisiejszych czasach w zasadzie jest obowiązkiem. Jednak korzystanie z Internetu często bywa utrudnione z powodu niskiej jakości połączenia, które też bywa zrywane. Z jakiej oferty zatem skorzystać będąc mieszkańcem Będzina i dlaczego powinna być to Netia? Sprawdź to!

Dlaczego warto mieć Internet dobrej jakości?

Internet stacjonarny, znany też jako Internet przewodowy jeszcze parę lat temu był towarem luksusowym. Dziś użytkownicy prześcigają się w tym, która z ofert jest najlepsza. Netia w Będzinie oferuje swoim klientom 2 rodzaje połączenia:
  • Internet stacjonarny w umowie na 24 miesiące lub bezterminowo
  • Internet mobilny LTE
Internet przewodowy to najlepsze rozwiązanie, żeby posiadać najwyższy transfer, więc jeżeli pobierasz wiele plików, w tym gry, to jest to dla Ciebie idealna propozycja. Dzięki naszemu bestsellerowi, czyli Internetowi światłowodowemu 600 Mb/s będziesz mógł bezproblemowo ściągnąć na swój komputer, bądź konsolę ulubioną grę i oraz korzystać z opcji grania on-line bez jakichkolwiek zacięć. Internet mobilny LTE to rodzaj połączenia, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z Internetu wszędzie tam, gdzie jest z Tobą! To świetne rozwiązanie dla osób, które wiele podróżują i prowadzą aktywny tryb życia. Jeżeli więc jesteś przedsiębiorcą przemieszczającym się po wielu miastach lub jesteś przedstawicielem handlowym, to oferujemy Ci m.in. Internet bez limitu za 60 zł, bez jakichkolwiek ukrytych kosztów.

Netia Internet – Będzin

Internet Netii w Będzinie jest bardzo dobrej jakości, staramy się, by oferowane przez nas produkty spełniały wszelkie oczekiwania klientów. Dodatkowo umożliwiamy wybór pakietów telewizji i telefonu, więc jeżeli chcesz rozmawiać godzinami ze swoimi bliskimi bez limitu oraz oglądać wiele kanałów, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Netia to gwarancja najwyższej jakości usług, o czym świadczą pozytywne opinie, o których nasi użytkownicy zaświadczają już od wielu lat. Jeżeli jesteś niezadowolony ze swojego obecnego dostawcy Internetu w Będzinie, to nic nie stoi na przeszkodzie, by odwiedzić naszą stronę internetową, zostawić do siebie kontakt, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.