Kup Usługi

NETIA Rybnik - znasz już ofertę?

Zamów przez telefon:

Poszukujesz szybkiego internetu w Twoim mieście? Netia poleca swoje niezawodne usługi! To firma, z której internetu i telewizji skorzystało już mnóstwo klientów z całej Polski. O jej niezawodności możesz szybko przekonać się sam! Wystarczy, że już teraz zapoznasz się z ofertą i skonfrontujesz ją ze swoimi oczekiwaniami.


Netia – internet światłowodowy, telewizja i telefon dla Ciebie!


Firma ta proponuje swoim klientom nie tylko przystępne ceny, ale również najwyższą jakość proponowanych usług, z których może skorzystać każdy. W ramach współpracy możesz zamówić między innymi:

• telefon komórkowy – używasz dwóch albo trzech kart SIM? Żaden problem! Oferta firmy Netii z Rybnika oraz okolic jest przystosowana również do takich klientów. Nie musisz wcale dopłacać za posiadanie dodatkowej karty – wszystko jest w ustalonym wcześniej abonamencie;

• telefon stacjonarny – stabilna cena abonamentu oraz bezpłatna połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne – brzmi atrakcyjnie? To nie koniec. W ramach wybranego pakietu można również domówić inne usługi – na przykład wstępną identyfikację numeru, której cena jest naprawdę przystępna;

• internet – szybkie połączenie z internetem jest obecnie bardzo pożądane. Na szczęście internet Netia w Rybniku działa bez zarzutu, a prędkość światłowodu dochodzi do 1 Gb/s. Do całego zestawu dołączony jest nowoczesny router, umożliwiający Ci posiadanie całkowitej kontroli nad swoją siecią internetową;

• telewizja naziemna, kablowa – masz do wyboru nie tylko najlepsze kanały sportowe i filmowe, ale także bardzo atrakcyjne pakiety. Wybór dowolnego z nich gwarantuje Ci naprawdę długie i przyjemne godziny przed telewizorem.

Firma Netia działa w Rybniku, a także wielu innych miastach w Polsce. Aby skorzystać z jej niezawodnych usług, wystarczy zamówić rozmowę z konsultantem. Warto jeszcze dodać, że zatrudnia ona jedynie specjalistów, którzy chętnie doradzą Ci najlepsze i najkorzystniejsze pod względem cenowym rozwiązanie.

Netia Rybnik – co zyskujesz?


Decydując się na współpracę z firmą Netia w Rybniku oraz okolicach, warto przypomnieć o jeszcze jednej korzyści. Otóż klienci mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów – zwłaszcza wtedy, gdy decydują się na zakup wielu różnych usług. Im więcej pakietów wykupisz, tym łącznie niższy będzie Twój cały rachunek. Przystępne ceny dotyczą również stałych klientów, zatem warto niezwłocznie zawiązać współpracę z tą firmą. O tym, jak bardzo klienci cenią sobie Netię w Rybniku i okolicach, świadczyć mogą przede wszystkim liczne pozytywne opinie. Wszystkie takie komentarze można bez trudu odszukać w internecie.

Sprawdź również: Netia Wrocław


Oprócz opisywanych wyżej pakietów zainteresowani mogą dokupić także inne usługi. Jedną z nich jest ta o nazwie Bezpieczny Internet, która z pewnością przyda się każdemu użytkownikowi sieci. To program stanowiący doskonałą barierę przed wirusami oraz atakami hakerskimi, które wciąż się zdarzają. Usługa ta broni również przed wykradzeniem ważnych zdjęć czy dokumentów przez osoby niepożądane, zatem przyda się w każdym urządzeniu, które obsługuje sieć internetową. Warto jeszcze wspomnieć, że wykupienie takiej usługi nie kosztuje wcale dużo!

 

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.