Kup Usługi

BESTSELLER

Internet 300 Mb/s

Internet 600 Mb/s

Internet 1 Gb/s

Cena z rabatami –

55,00 zł/mies.

65,00 zł/mies.

80,00 zł/mies.

Rabaty –

Ceny zawierają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe
oraz 5 zł/mies. za e-fakturę

Szczegóły ceny –

Po upływie 24 miesięcy cena abonamentu wzrośnie o 10zł

Prędkość pobierania –

do 300 Mb/s

do 600 Mb/s

do 1 Gb/s

Dodatkowo w ofercie –

Zasób 58

USŁUGA JEST OPCJONALNA

Bezpieczny Internet

Zasób 59

W CENIE

Router WiFi

Prezentowana oferta Netii S.A.: „Nieziemska Rozrywka II” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych, przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów, cena wzrośnie o 10 zł. Po upływie 24 miesięcy cena abonamentu wzrośnie o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl.

NETIA – Internet stacjonarny (światłowód do 1 Gb/s)

Z Internetu korzystasz praktycznie wszędzie. Podczas podróży komunikacją miejską, stojąc w kolejce w sklepie, czy znajdując się w biurze. Śmiało można jednak stwierdzić, że wyjątkowo wiele czasu w sieci spędzasz wtedy, gdy jesteś w domu. Możesz tam godzinami oglądać seriale i filmy w doskonałej jakości, przeglądać materiały edukacyjne, planować podróże i rezerwować bilety na rozmaite wydarzenia, a także pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi na całym świecie.

Internet stacjonarny jest również niezwykle ważny, jeśli pracujesz zdalnie, wykonując obowiązki zawodowe w zaciszu swoich czterech ścian. Nic więc dziwnego, że zależy Ci na posiadaniu stabilnego i szybkiego łącza, które nie powoduje niepotrzebnej frustracji i problemów. Trafiłeś doskonale, gdyż dokładnie taki jest Internet Netii, a przede wszystkim jej światłowód!

Światłowód od Netii – niezawodność nowoczesnej technologii

Światłowód jest obecnie uznawany za jeden z najbardziej nowoczesnych sposobów przesyłania informacji. Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu światła podążającego światłowodem o grubości zbliżonej do grubości ludzkiego włosa. Taka forma dzielenia się danymi posiada duży zasięg i imponującą pojemność informacyjną. Cechuje ją również odporność na ataki przeprowadzane przez cyberprzestępców oraz na zakłócenia środowiskowe i mechaniczne. Zaopatrując się więc w Internet domowy bazujący na światłowodzie, nie musisz martwić się, że praca będzie przebiegała wolno, a połączenie będzie ulegało zerwaniu. Wzrośnie również Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Internet stacjonarny Netii – oferta dopasowana do rozmaitych potrzeb

Jeśli chodzi o oferowany przez markę Netia Internet stacjonarny, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Klient może wybierać spośród kilku opcji, które różnią się przede wszystkim prędkością, dostępem do dodatkowych usług lub udogodnień oraz ceną. Zwolennicy kompleksowych rozwiązań mogą sięgnąć po Internet kablowy dostarczany w pakiecie z telewizją. W pierwszym z wariantów, za Internet o prędkości 300 Mb/s i 101 kanałów telewizyjnych należy zapłacić 60 zł. Warto podkreślić, że pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest darmowy.

Jesteś prawdziwym kinomanem? W takim razie ofertą dla Ciebie może być Internet o prędkości 300 Mb/s wraz z dodatkowymi 184 kanałami telewizyjnymi. Wiąże się to z kosztem w wysokości 90 zł miesięcznie i podobnie jak w poprzednim wariancie, pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest darmowy. Do Internetu o wspomnianej prędkości można również dobrać ofertę kanałów telewizyjnych dedykowanych fanom sportu. Jest to koszt 110 zł miesięcznie.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowo szybkim łączu, warto rozważyć takie o prędkości 500 Mb/s. Jest ono dostępne we wszystkich wymienionych powyżej opcjach po uiszczeniu dodatkowej opłaty w wysokości 10 zł. Dla najbardziej wymagających przygotowano z kolei Internet 1 Gb/s, który wiąże się z dopłatą rzędu 20 zł.

Jak widać, oferta jest na tyle zróżnicowana i szeroka, że każdy klient dopasuje ją do swoich potrzeb. Darmowy pierwszy miesiąc jest znakomitym sposobem na zmniejszenie kosztów i przekonanie się, czy jesteś zadowolony z otrzymywanych usług.

Nasza firma już od długiego czasu oferuje profesjonalne usługi telekomunikacyjne. Jako autoryzowany partner marki NETIA jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług oraz najnowocześniejszy sprzęt. Swoje usługi prowadzimy nie tylko na rzecz firm i przedsiębiorstw, ale również dla Klientów Indywidualnych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi internet stacjonarny. Jest on dostępny w kilku wariantach oraz pakietach, przez co każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Propozycja naszej firmy to między innymi internet stacjonarny o prędkości pobierania do 300 Mb/s. Już za kwotę 50 złotych miesięcznie możesz cieszyć się szybką siecią, która zadowoli nawet największych fanów serfowania po sieci. W ramach prowadzonych działań oferujemy również internet o prędkości do 600 oraz 1.000 Mb/s. Może być on wykorzystywany nie tylko do rozrywki, ale również do pracy czy nauki – każdy znajdzie coś dla siebie! Do każdego pakietu internetu dodajemy router Wi-Fi w cenie.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Oferowane przez nas usługi telekomunikacyjne są dostępne nie tylko w największych miastach i aglomeracjach, ale również w małych miasteczkach, a także na wsiach.

Netia – niezawodny internet stacjonarny

Obecnie w niemal każdym domu w Polsce dostępne jest połączenie z internetem. Dla wielu to prawdziwe okno na świat – czerpiemy z niego aktualne informacje, a także traktujemy jako narzędzie do pracy i nauki. Nie zapominajmy o tym, że internet to niezastąpione źródło rozrywki – to właśnie tam najchętniej oglądamy ulubione seriale i filmy, rywalizujemy w e-sportowych rozgrywkach, słuchamy ulubionej muzyki, czy rozwijamy hobby. Możliwości wynikające z dostępu do internetu są niemal nieograniczone. Obecnie używamy sieci codziennie nie tylko prywatnie, ale także zawodowo. Aby móc bez przeszkód korzystać z możliwości, jakie dają nowe technologie, niezbędne jest stabilne łącze internetowe niezawodnego operatora, czyli Netii.

Dlaczego warto wybrać internet stacjonarny z Netii?

Choć coraz więcej operatorów oferuje usługi związane z internetem mobilnym, to internet stacjonarny nadal wydaje się korzystniejszą opcją. Netia przygotowała atrakcyjne propozycje, które przypadną do gustu szczególnie wymagającym użytkownikom. Takie rozwiązanie niesie za sobą wiele zalet. Do najważniejszych korzyści można bez wątpienia zaliczyć to, że łącze z Netii jest stabilne niezależnie od pory dnia i nocy. Dostęp do sieci jest nielimitowany – nie obowiązują żadne ograniczenia związane z pakietami danych. Nie da się też ukryć, że internet stacjonarny wyróżnia się wysoką prędkością – znacznie wyższą niż internet mobilny.

Jak wybrać internet stacjonarny do domu?

Zastanawiasz się, jaki internet stacjonarny sprawdzi się u Ciebie najlepiej? Zanim podpiszesz umowę, odpowiedz sobie na pytanie, do czego jest Ci on najbardziej potrzebny. Jeżeli korzystasz z sieci okazjonalnie, a łącze służy Ci jedynie do komunikowania się ze znajomymi na portalach społecznościowych, to nie potrzebujesz najszybszego połączenia z siecią. Jeśli jednak pracujesz w trybie home office, często pobierasz pliki lub jesteś zapalonym graczem, rozważ szybki internet do pobierania i wysyłania danych. Wydajne łącze pomoże Ci pracować, uczyć się i realizować pasję bez przeszkód związanych z zacinającym lub często zrywającym się połączeniem. Duże znaczenie ma też miasto, w którym mieszkasz, ze względu na zróżnicowane limity prędkości w różnych lokalizacjach.

Internet stacjonarny Netia – co oferujemy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy może mieć nieco inne wymagania dotyczące łącza internetowego. Właśnie dlatego przygotowaliśmy aż 3 wyjątkowe opcje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Internet stacjonarny Netia to doskonała propozycja nawet dla najbardziej wymagających użytkowników, ceniących sobie wysoką prędkość wysyłania i pobierania danych. W Netii możesz liczyć na stabilne łącze aż do 1 Gb/s. To oznacza, że możesz pracować, uczyć się czy realizować pasję bez obaw o jakość połączenia. Oglądaj ulubione seriale, streamuj, graj w gry z użytkownikami z całego świata i bez przeszkód komunikuj się z przyjaciółmi. Poszukujesz niezawodnego rozwiązania? Zapraszamy do współpracy!

Cały dom w sieci dzięki WiFi

Z internetu korzystamy nie tylko na komputerach czy laptopach – równie często używamy go na smartfonach. Z reguły jednak internet mobilny oferowany przez operatorów sieci komórkowych ma wiele ograniczeń, w tym także limit danych. Warto zatem wykorzystać funkcjonalność internetu stacjonarnego i podłączyć swój smartfon do sieci poprzez Wi-Fi. Do każdego z wybranych u nas pakietów otrzymujesz nowoczesny router Wi-Fi w cenie. Dzięki niemu możesz połączyć się bezprzewodowo z internetem na każdym urządzeniu mobilnym w domu. To przydatna funkcjonalność, która pozwoli wszystkim domownikom korzystać z internetu wedle swojego uznania. Netia daje nieograniczone możliwości!

Internet stacjonarny Netia – poznaj cennik

Obecnie połączenie z internetem jest powszechne, co wpłynęło na ceny usług – są znacznie niższe niż kiedyś. Jak wygląda cennik internetu stacjonarnego w Netii? Przede wszystkim stawiamy na transparentność. Nasza firma proponuje 3 praktyczne pakiety już od 50 złotych miesięcznie. Za bardzo szybki internet światłowodowy o prędkości do 1 Gb/s zapłacisz jedynie 70 złotych miesięcznie. Nie da się ukryć, że stawka jest bardzo konkurencyjna na rynku. W cenie każdego pakietu otrzymujesz solidny router Wi-Fi. Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy Ci, który z pakietów sprawdzi się u Ciebie najlepiej!

Zaufaj specjalistom – skontaktuj się z nami i kup usługę!

Zamierzasz zmienić dotychczasowego operatora? Chcesz korzystać z usług Netii, ale nie masz czasu na wizytę w salonie sprzedaży? To nie problem, możesz podpisać z nami umowę w banalnie prosty sposób – wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie. Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę, w pełni odpowiadającą Twoim potrzebom. Wszystkie formalności załatwimy całkowicie online, dzięki czemu ominą Cię kolejki w biurze obsługi klienta u operatora. Następnie umówimy montaż w dogodnym dla Ciebie terminie. Wygodniej się nie da, dlatego nie zastanawiaj się i kup usługę Netii!

 

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.