Kup Usługi

Nasza firma już od długiego czasu oferuje profesjonalne usługi telekomunikacyjne. Jako autoryzowany partner marki NETIA jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług oraz najnowocześniejszy sprzęt. Swoje usługi prowadzimy nie tylko na rzecz firm i przedsiębiorstw, ale również dla Klientów Indywidualnych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi internet stacjonarny. Jest on dostępny w kilku wariantach oraz pakietach, przez co każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Propozycja naszej firmy to między innymi internet stacjonarny o prędkości pobierania do 300 Mb/s. Już za kwotę 50 złotych miesięcznie możesz cieszyć się szybką siecią, która zadowoli nawet największych fanów serfowania po sieci. W ramach prowadzonych działań oferujemy również internet o prędkości 500 oraz 1.000 Mb/s. Może być on wykorzystywany nie tylko do rozrywki, ale również do pracy czy nauki – każdy znajdzie coś dla siebie! Do każdego pakietu internetu dodajemy router Wi-Fi w cenie.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Oferowane przez nas usługi telekomunikacyjne są dostępne nie tylko w największych miastach i aglomeracjach, ale również w małych miasteczkach, a także na wsiach.

Max 300

50 /mies.
 • pobieranie do 300 Mb/s

  prędkość wysyłania uzależniona od parametrów technicznych

 • router Wi-Fi w cenie

max 600

60 /mies.
 • pobieranie do 600 Mb/s

  prędkość wysyłania uzależniona od parametrów technicznych

 • router Wi-Fi w cenie

Max 1000

70 /mies.
 • pobieranie do 1 Gb/s

  prędkość wysyłania uzależniona od parametrów technicznych

 • router Wi-Fi w cenie

Prezentowane ceny zawierają rabaty: za e-fakturę i terminową płatność (5 zł) oraz za wyrażone zgody marketingowe (5 zł)

Prezentowana oferta Netii S.A.: „GigaRozrywka” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych, przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów, cena wzrośnie o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl.

REGULAMIN

NETIA – Internet stacjonarny (światłowód do 1 Gb/s)

Z Internetu korzystasz praktycznie wszędzie. Podczas podróży komunikacją miejską, stojąc w kolejce w sklepie, czy znajdując się w biurze. Śmiało można jednak stwierdzić, że wyjątkowo wiele czasu w sieci spędzasz wtedy, gdy jesteś w domu. Możesz tam godzinami oglądać seriale i filmy w doskonałej jakości, przeglądać materiały edukacyjne, planować podróże i rezerwować bilety na rozmaite wydarzenia, a także pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi na całym świecie.

Internet stacjonarny jest również niezwykle ważny, jeśli pracujesz zdalnie, wykonując obowiązki zawodowe w zaciszu swoich czterech ścian. Nic więc dziwnego, że zależy Ci na posiadaniu stabilnego i szybkiego łącza, które nie powoduje niepotrzebnej frustracji i problemów. Trafiłeś doskonale, gdyż dokładnie taki jest Internet Netii, a przede wszystkim jej światłowód!

Światłowód od Netii – niezawodność nowoczesnej technologii

Światłowód jest obecnie uznawany za jeden z najbardziej nowoczesnych sposobów przesyłania informacji. Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu światła podążającego światłowodem o grubości zbliżonej do grubości ludzkiego włosa. Taka forma dzielenia się danymi posiada duży zasięg i imponującą pojemność informacyjną. Cechuje ją również odporność na ataki przeprowadzane przez cyberprzestępców oraz na zakłócenia środowiskowe i mechaniczne. Zaopatrując się więc w Internet domowy bazujący na światłowodzie, nie musisz martwić się, że praca będzie przebiegała wolno, a połączenie będzie ulegało zerwaniu. Wzrośnie również Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Internet stacjonarny Netii – oferta dopasowana do rozmaitych potrzeb

Jeśli chodzi o oferowany przez markę Netia Internet stacjonarny, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Klient może wybierać spośród kilku opcji, które różnią się przede wszystkim prędkością, dostępem do dodatkowych usług lub udogodnień oraz ceną. Zwolennicy kompleksowych rozwiązań mogą sięgnąć po Internet kablowy dostarczany w pakiecie z telewizją. W pierwszym z wariantów, za Internet o prędkości 300 Mb/s i 101 kanałów telewizyjnych należy zapłacić 60 zł. Warto podkreślić, że pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest darmowy.

Jesteś prawdziwym kinomanem? W takim razie ofertą dla Ciebie może być Internet o prędkości 300 Mb/s wraz z dodatkowymi 184 kanałami telewizyjnymi. Wiąże się to z kosztem w wysokości 90 zł miesięcznie i podobnie jak w poprzednim wariancie, pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest darmowy. Do Internetu o wspomnianej prędkości można również dobrać ofertę kanałów telewizyjnych dedykowanych fanom sportu. Jest to koszt 110 zł miesięcznie.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowo szybkim łączu, warto rozważyć takie o prędkości 500 Mb/s. Jest ono dostępne we wszystkich wymienionych powyżej opcjach po uiszczeniu dodatkowej opłaty w wysokości 10 zł. Dla najbardziej wymagających przygotowano z kolei Internet 1 Gb/s, który wiąże się z dopłatą rzędu 20 zł.

Jak widać, oferta jest na tyle zróżnicowana i szeroka, że każdy klient dopasuje ją do swoich potrzeb. Darmowy pierwszy miesiąc jest znakomitym sposobem na zmniejszenie kosztów i przekonanie się, czy jesteś zadowolony z otrzymywanych usług.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.