NETIA – Internet stacjonarny (światłowód do 1 Gb/s)

Z Internetu korzystasz praktycznie wszędzie. Podczas podróży komunikacją miejską, stojąc w kolejce w sklepie, czy znajdując się w biurze. Śmiało można jednak stwierdzić, że wyjątkowo wiele czasu w sieci spędzasz wtedy, gdy jesteś w domu. Możesz tam godzinami oglądać seriale i filmy w doskonałej jakości, przeglądać materiały edukacyjne, planować podróże i rezerwować bilety na rozmaite wydarzenia, a także pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi na całym świecie.

Internet stacjonarny jest również niezwykle ważny, jeśli pracujesz zdalnie, wykonując obowiązki zawodowe w zaciszu swoich czterech ścian. Nic więc dziwnego, że zależy Ci na posiadaniu stabilnego i szybkiego łącza, które nie powoduje niepotrzebnej frustracji i problemów. Trafiłeś doskonale, gdyż dokładnie taki jest Internet Netii, a przede wszystkim jej światłowód!

Światłowód od Netii – niezawodność nowoczesnej technologii

Światłowód jest obecnie uznawany za jeden z najbardziej nowoczesnych sposobów przesyłania informacji. Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu światła podążającego światłowodem o grubości zbliżonej do grubości ludzkiego włosa. Taka forma dzielenia się danymi posiada duży zasięg i imponującą pojemność informacyjną. Cechuje ją również odporność na ataki przeprowadzane przez cyberprzestępców oraz na zakłócenia środowiskowe i mechaniczne. Zaopatrując się więc w Internet domowy bazujący na światłowodzie, nie musisz martwić się, że praca będzie przebiegała wolno, a połączenie będzie ulegało zerwaniu. Wzrośnie również Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Internet stacjonarny Netii – oferta dopasowana do rozmaitych potrzeb

Jeśli chodzi o oferowany przez markę Netia Internet stacjonarny, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Klient może wybierać spośród kilku opcji, które różnią się przede wszystkim prędkością, dostępem do dodatkowych usług lub udogodnień oraz ceną. Zwolennicy kompleksowych rozwiązań mogą sięgnąć po Internet kablowy dostarczany w pakiecie z telewizją. W pierwszym z wariantów, za Internet o prędkości 300 Mb/s i 101 kanałów telewizyjnych należy zapłacić 60 zł. Warto podkreślić, że pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest darmowy.

Jesteś prawdziwym kinomanem? W takim razie ofertą dla Ciebie może być Internet o prędkości 300 Mb/s wraz z dodatkowymi 184 kanałami telewizyjnymi. Wiąże się to z kosztem w wysokości 90 zł miesięcznie i podobnie jak w poprzednim wariancie, pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest darmowy. Do Internetu o wspomnianej prędkości można również dobrać ofertę kanałów telewizyjnych dedykowanych fanom sportu. Jest to koszt 110 zł miesięcznie.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowo szybkim łączu, warto rozważyć takie o prędkości 500 Mb/s. Jest ono dostępne we wszystkich wymienionych powyżej opcjach po uiszczeniu dodatkowej opłaty w wysokości 10 zł. Dla najbardziej wymagających przygotowano z kolei Internet 1 Gb/s, który wiąże się z dopłatą rzędu 20 zł.

Jak widać, oferta jest na tyle zróżnicowana i szeroka, że każdy klient dopasuje ją do swoich potrzeb. Darmowy pierwszy miesiąc jest znakomitym sposobem na zmniejszenie kosztów i przekonanie się, czy jesteś zadowolony z otrzymywanych usług.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami