Kup Usługi

Mistrzowskie
rozegranie

Eleven Sport
i Polsat Sport Premium w cenie

.

Lista kanałów –

Okres trwania umowy: 24 miesiące

Pakiet M Sport

85 zł/mies.
z rabatami: 5 zł za zgody marketingowe
i 5 zł za e-fakturę
# w pakiecie Internet Max300
# 110 kanałów
# dekoder 4K w cenie 
# 1 miesiąc gratis

Pakiet zawiera wszystkie kanały z Pakietu M, (również te promocyjne – NICK i Cinemax), kanały Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports (w tym Eleven Sports 1 4K).

# w pakiecie Internet Max300
# 198 kanałów
# dekoder 4K w cenie 
# 1 miesiąc gratis

Pakiet zawiera wszystkie kanały z Pakietu L, (również te promocyjne – Cinemax), kanały Polsat Sport Premium oraz Eleven Sports (w tym Eleven Sports 1 4K).

Pakiet L Sport

110 zł/mies.
z rabatami: 5 zł za zgody marketingowe
i 5 zł za e-fakturę

Max600 +10zł/mies.                   Max1000 +20zł/mies.

Prezentowana oferty Netii S.A.: „GigaEmocje II” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych, przy jednoczesnym korzystaniu z rabatu za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów, cena wzrośnie o 10 zł. Prezentowane oferty nie uwzględniają cen za Usługi dodatkowe. Warunkiem skorzystania z Promocji jest zamówienie: Usługi Internetowej z Usługą Bezpieczny Internet 2, Usługi Telewizyjnej z Usługą GigaNagrywarka Maxi. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 7 kanałów: Nick Jr, Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, Insight TV 4K.Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne na stronie netia.pl.

REGULAMINY I CENNIKIOferowany przez nas “Pakiet Kibica” został stworzony dla najbardziej sportowych Klientów. Korzystne ceny i możliwość wyboru dodatkowych pakietów powodują, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejszą propozycję dla swoich potrzeb. Ciesz się telewizją w jakości 4K dzięki zastosowaniu nowoczesnego światłowodu oraz dekodera. Zyskaj dostęp do kanałów sportowych w jakości HD i 4K, które zadowolą wszystkich członków Twojej rodziny. A to wszystko już od 85 złotych miesięcznie!

Bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami sportowymi! Oferowany przez nas “Pakiet Kibica” to gwarancja wszystkich rozgrywek zarówno krajowych, jak i zagranicznych w jednym miejscu. W ramach oferty zapewniamy GigaNagrywarkę (zapytaj o warianty – dobierzemy najlepszy). Dostarczamy wszystko to, czego potrzebujesz!

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.