Kup Usługi

NETIA Żory - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Technologia na świecie postępuje w bardzo szybkim tempie. Internet działa coraz szybciej i wydajniej, a nasza firma idzie za nowymi i lepszymi rozwiązaniami. Aktywnie uczestniczymy we wdrażaniu nowoczesnych i atrakcyjnych ofert, aby zapewnić Tobie i innym klientom jak największy komfort w użytkowaniu. Teraz wychodzimy z naszą postępującą ofertą do Twojego miasta. Przyjdź i sam sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania, a my dołożymy wszelkiej staranności, żebyś był zadowolony ze swojego wyboru.

Internet stacjonarny a Internet mobilny

Zapewne codziennie używasz telefonu, laptopa i prawdopodobnie nie wyobrażasz sobie dnia bez dostępu do Internetu. Przydaje się on do wszystkiego, zaczynając od przeglądania wiadomości, a kończąc na nocnych seansach filmowych. Kupując Internet, stajesz przed wyborem, od którego zależy Twój komfort życia. Jeśli korzystasz z Internetu tylko w domu z pewnością będziesz zadowolony z Internetu stacjonarnego. Jeśli jednak potrzebujesz go również poza domem, wybierz Internet mobilny. Dobrze dobrana oferta pod Twoje potrzeby sprawi, że poczujesz komfort i spokój.

Światłowód Żory

Światłowód to innowacyjne rozwiązanie. Jest to bardzo szybki Internet i z pewnością można go polecić osobom, które pracują z domu i  potrzebują ultra szybkiej, a jednocześnie stabilnej prędkości. Możemy również podłączyć światłowód do całej firmy – wtedy każdy pracownik będzie bardziej zadowolony z pracy, a co za tym idzie będzie pracować wydajniej i efektywniej. 

Internet Żory – podsumowanie

Internet pełni bardzo ważną funkcję w dzisiejszym świecie, ale też w naszym życiu, dlatego warto się zastanowić, czego aktualnie wymagasz od swojej sieci, żebyś mógł dobrać ofertę pod Twoje preferencje.

Potrzebujesz Internetu do korzystania w zaciszu domowym? Wybierz Internet stacjonarny w Żorach.

Potrzebujesz, aby Twoja sieć działała w każdym miejscu, niezależnie od tego, gdzie się obecnie znajdujesz? Wybierz Internet mobilny i ciesz się rozrywką, gdzie tylko chcesz!

Wolny Internet spędza Ci sen z powiek? Załóż światłowód, a Twój problem zniknie! 

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.