Kup Usługi

Prowadzisz własną firmę? Zatem z pewnością wiesz, jak ważne jest wybranie dostawcy usług internetowych ? to podstawowe narzędzie pracy w niemal każdym biznesie. W dużej mierze to właśnie od niezawodności i jakości łącza zależy skuteczność działania przedsiębiorstwa, niezależnie od branży. Jaki internet dla firm jest najlepszy? Czym należy się kierować podczas planowania zaplecza telekomunikacyjnego? Odpowiadamy na te pytania w poniższym artykule.

Najlepszy internet dla firm, czyli jaki?

Wybranie oferty łącza internetowego dla przedsiębiorstwa może być trudne. Na co musisz zwrócić uwagę, wybierając najlepszy internet dla firm? Poniżej wymieniliśmy kilka najważniejszych kryteriów, które ułatwią Ci podpisanie najkorzystniejszej umowy:

1. Prędkość pobierania i wysyłania ? postaraj się wybrać łącze, które nie odnotowuje wysokich wahań prędkości. Pamiętaj, że spadek prędkości transmisji może przyczynić się do przestojów w pracy, a także zaniżyć wydajność pracowników;

2. Przepustowość ? od tego parametru zależy to, jak dużą ilość danych będzie można wysłać lub przetworzyć w danej jednostce czasu. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie łącza z możliwością skalowania, co oznacza możliwość dopasowania tej wartości do etapu rozwoju firmy;

3. Łatwość instalacji i konfiguracji ? wybierz dostawcę, który oferuje wsparcie w procesie wprowadzenia usługi, a także zapewnia niezbędny sprzęt, np. router;

4. Bezpieczeństwo ? dane Twojej firmy muszą być solidnie zabezpieczone na wypadek niekontrolowanych ataków hakerskich czy awarii sprzętu. Właśnie dlatego ważne jest zabezpieczenie wielotorowe.

Internet dla firm ? jakie rozwiązanie warto wybrać?

Jaki internet dla firm jest najlepszy? Zdecydowanie dopasowany do potrzeb i wymagań przedsiębiorstwa. Ciekawe rozwiązania w tym obszarze oferuje Netia ? w ofercie operatora znajdziesz stabilny internet symetryczny i asymetryczny. Czytaj dalej i dowiedz się, który okazuje się lepszy.

Internet asymetryczny

Łącze asymetryczne to rozwiązanie dedykowane mniejszym firmom, które nie pracują na dużych plikach. Doskonale sprawdzi się w przedsiębiorstwach, które nie są nastawione na obsługę wielu procesów i klientów online. Prędkości pobierania i wysyłania danych mogą się różnić między sobą, jednak mieszczą się w narzuconych przez umowę limitach. Warto też dodać, że jest to rozwiązanie relatywnie tanie i z pewnością nie obciąży Twojej firmy.

Internet symetryczny

Usługa internetu symetrycznego obejmuje stabilne i solidne łącze, z gwarantowaną prędkością pobierania i wysyłania danych. Wybierając to rozwiązanie, możesz liczyć na niezawodność i brak przestojów. Co ważne, w Netii istnieje możliwość skalowania łącza ? elastyczność w tym obszarze jest niezwykle istotna szczególnie dla małych i średnich firm. Możesz też zdecydować się na utrzymanie dwóch niezależnych od siebie łączy, dzięki czemu wszelkie problemy, jakie mogą wystąpić z siecią, nie spowodują dużych strat.

Niezawodność w biznesie jest kluczowa dla rozwoju firmy. Właśnie dlatego warto wybrać rozwiązanie, które jest wprost szyte na miarę Twoich potrzeb. Ile kosztuje internet dla firm? W Netii cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego wyceny przygotowujemy w oparciu o wymagania przedsiębiorcy. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami ? pomożemy Ci dopasować optymalne rozwiązanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.