Od nowego roku Multimedia zostaną bez kanałów Polsatu. Klient może wypowiedzieć umowę z Multimedia bez konsekwencji.

Z dniem 1 stycznia 2021 roku nastąpią zmiany w ofercie programowej Multimedia Polska, polegające na wycofaniu następujących kanałów: POLSAT 2, POLSAT NEWS HD, POLSAT CAFE HD, POLSAT PLAY HD, DISCO POLO MUSIC, POLSAT SPORT, POLSAT SPORT EXTRA i POLSAT FILM HD. Taka sytuacja pozwala na rozwiązanie umowy bez kary umownej dla wszystkich klientów Multimedia.

Multimedia – odstąpienie od umowy

W zamian za wyłączone programy pojawią się nowe wzbogacające ofertę. Informacje o zastępstwie programowym zostaną podane na stronie www.multimedia.pl w kolejnych komunikatach, a także w dedykowanych wiadomościach e-mail.

Zmiana oferty jest istotna, gdyż obejmuje usunięcie z gwarantowanej puli oferty usług Polsatu. Upoważnia zatem każdego chętnego odbiorcę Multimedia do zerwania umowy, bez ponoszenia konsekwencji względem operatora.

W związku ze zmianami wszyscy klienci mają możliwość odstąpienia od umowy z Multimedia. Rozwiązanie umowy wykonać można w kilku prostych krokach.

Rezygnacja z umowy z Multimedia

Jeśli nie akceptują Państwo wspomnianych zmian, przysługuje Państwu prawo do złożenia wypowiedzenia bez kary umownej, według poniższych ustaleń.

Oświadczenie o rozwiązaniu Umowy abonenckiej powinno być dostarczone do Multimedia Polska nie później niż miesiąc od otrzymania informacji o zmianach to jest do 31 grudnia 2020 roku.

Wypowiedzenie powinno zostać złożone na piśmie lub w formie dokumentowej na Infolinii Multimedia 244 244 244 (rozmowy telefoniczne są nagrywane). Odstąpienie od umowy składane przez Abonenta powinno zostać przesłane na adres siedziby Dostawcy Usług (ul. T. Wendy 7/9, 81-341 Gdynia) lub zostać złożone bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta Operatora.

W związku z trwającą pandemią koronawirusa gorąco zachęcamy do korzystania z elektronicznego Biura Obsługi Klienta na stronie ebok.multimedia.pl. Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo – liczba oraz czas pracy Biur Obsługi Klienta jest ograniczana do minimum. Lista biur wraz z informacjami o godzinach otwarcia, dostępna jest na stronie: www.multimedia.pl/znajdz-salon.

Zwrot sprzętu po wypowiedzeniu umowy z Multimedia

Po rozwiązaniu umowy należy zwrócić wszystkie wypożyczone sprzęty jak router czy dekoder do lokalnej siedziby Biura Obsługi Klienta. Należy pamiętać, że odstąpienie od umowy z Multimedia nie zwalnia Państwa z tego obowiązku. W przypadku nie oddania sprzętu zostaną naliczone kary zgodnie z cennikiem

Rezygnacja z pakietu Multimedia – co teraz?

Jeśli z powodu zmian programowych zdecydują się Państwo na rezygnację z dotychczasowych usług Multimedia, polecamy sprawdzić najnowszą jesienną ofertę Netii. W promocji posiadamy korzystne cenowo pakiety telewizyjne, a także internetowe. W Netii nie musisz iść na kompromisy, tu jest wszystko i to w najlepszych cenach na rynku. Po więcej informacji zapraszamy na https://kup-uslugi.pl/internet-stacjonarny/ oraz https://kup-uslugi.pl/telewizja/.