Poprzedni
Następny

Jeśli poszukujesz odpowiedniej oferty telewizyjnej, która zadowoli nie tylko Ciebie, ale również całą Twoją rodzinę, z pewnością przypadnie Ci do gustu propozycja firmy Netia. Jest ona nie tylko przystępna cenowo, ale również bardzo atrakcyjna pod względem dostępnych kanałów.

Telewizja Netia – pakiety

Zainteresowani telewizyjnymi usługami firmy Netia mają do wyboru naprawdę wiele ciekawych propozycji. Telewizja cyfrowa z tej firmy to gwarancja bogatych pakietów kanałów, jak również swobodny dostęp do najbardziej interesujących filmów, seriali oraz programów sportowych.

Oferta firmy podzielona jest na trzy główne pakiety:

  • pakiet Dla Każdego – w zależności od potrzeb klient może wybrać 78, 100 lub nawet 183 kanały! Wybór tej opcji to nie tylko interesujące programy – w tym na przykład miesiąc darmowego HBO HD, ale również dekoder EVOBOX, który klient dostaje bezpłatnie na czas trwania całej umowy. Urządzenie to posiada dostęp do aplikacji HBO GO, a za jego pośrednictwem można również zarządzać Giganagrywarką Maxi. Aplikacja ta pozwala na nagrywanie wielu godzin ulubionych programów i seriali;
  • pakiet Dla Kinomaniaka – w ofercie jest od 100 aż do 183 kanałów wraz z nieograniczonym dostępem do HBO. W cenie klienci mają również do swojej dyspozycji dekoder EVOBOX, jak również Giganagrywarkę. Nowością jest natomiast dostęp do kanału Cinemax HD, na którym można oglądać jedynie najlepsze filmy i seriale z ostatnich lat;
  • pakiet Dla Fanów Sportu – do dyspozycji klienta są wszystkie wymienione wyżej korzyści, a także najpopularniejsze kanały sportowe – między innymi Eleven Sports, który posiada aż cztery różniące się tematycznie kanały, a także Polsat Sport Premium, który gwarantuje każdemu kibicowi niezapomniane emocje.

Telewizja Netia – opinie

Propozycja telewizji satelitarnej Netii jest bardzo interesująca – tak rozbudowana oferta sprawia, że każdy klient na pewno znajdzie pakiet idealny dla siebie. Ceny proponowanych usług telewizyjnych są dodatkowo przystępne, a praktycznie wszystkie pakiety – oprócz interesujących kanałów – posiadają dodatkowo różnego rodzaju udogodnienia. Na szczególną uwagę zasługuje Giganagrywarka, która umożliwia obejrzenie serialu bądź meczu nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu! Wystarczy bowiem odpowiednio zaprogramować urządzenie, by spokojnie móc wrócić do interesującego programu czy rozgrywki w dowolnym dla siebie momencie.

Usługi Netii są na tyle opłacalne i satysfakcjonujące, że wybrało już je mnóstwo klientów z całej Polski. Jeżeli zatem szukasz ciekawego, a zarazem rozbudowanego pakietu telewizyjnego, nie zwlekaj i zapoznaj się z propozycją tej niezawodnej firmy. Gwarantujemy, że znajdziesz tam idealną opcję dla siebie!

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami