Kup Usługi

Netia – telewizja dla całej rodziny!

WYBIERZ PAKIET:

Chcesz cieszyć się dostępem do aż 187 kanałów telewizyjnych? Korzystając z naszych usług znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz! Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy NETIA, przez co każdy z Klientów będzie usatysfakcjonowany z przeprowadzonych realizacji. Oglądaj telewizję w jakości 4K dzięki wykorzystaniu najnowszej generacji światłowodu. Pobieraj pliki z prędkością do nawet 1Gb/s wybierając jeden z wielu oferowanych przez nas pakietów. Tak łatwego dostępu do rozrywki jeszcze nie było!

 

Netia pakiety tv, ceny – postaw na sprawdzone rozwiązania


Oferowana przez nas telewizja to dostęp do wielu kanałów tematycznych (sportowych, przyrodniczych, dziecięcych czy też motoryzacyjnych). Specjalnie przygotowane pakiety zostały opracowane w taki sposób, aby każda z osób znalazła w telewizji coś dla siebie. Dostęp do kanałów zyskasz bezpośrednio po podpisaniu umowy oraz podłączeniu dekodera. Swoje działania prowadzimy zarówno dla Klientów Indywidualnych, jak i dla Firm. Nie czekaj i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!


Netia – pakiety telewizyjne i nie tylko


Jeśli jesteście zainteresowani dostępem do telewizji, ale nie wiecie jeszcze jaki pakiet będzie dla Was najlepszy, zgłoście się do nas. Przedstawimy pełną ofertę, między innymi na Pakiet S, który sprawdza się u wielu naszych Klientów, którzy mają swoje ulubione kanały. Jeśli jednak lubicie mieć wybór i stale poszukujecie czegoś ciekawego, to możecie zdecydować się na Pakiet L. Każde z tych rozwiązań możemy dopasować pod Wasze indywidualne potrzeby tak, abyście byli jak najbardziej zadowoleni z usługi. Tak samo, jeśli będziecie chcieli połączyć telewizję z internetem. Zadzwońcie lub odwiedźcie nasz punkt obsługi klienta, a przedstawimy Wam wszystkie szczegóły. Zapraszamy!

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.