Kup Usługi

Internet
mobilny 5G

 

router 5g

NETIA Internet mobilny LTE bez limitu

Postępujący rozwój technologiczny sprawił, że obecnie posiadamy imponującą liczbę narzędzi, które ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Z pewnością trudno byłoby Ci wyobrazić sobie życie bez swojego smartfona, czy laptopa. To one umożliwiają bycie w stałym kontakcie z przyjaciółmi i rodziną oraz bieżące poznawanie istotnych informacji. Na dodatek dzięki laptopowi i smartfonowi, możesz wykonywać pracę z dowolnego miejsca na ziemi.

Wszystkie te urządzenia nie byłyby tak funkcjonalne, gdyby nie posiadały dostępu do Internetu. Zależy Ci na doskonałym zasięgu, płynnej i szybkiej transmisji danych oraz na niezawodnym charakterze? Sięgnij po oferowany przez markę Netia Internet mobilny i żyj tak, jak lubisz najbardziej – aktywnie i na własnych zasadach!

NETIA Internet mobilny  – wysoka jakość i pełen profesjonalizm

Internet LTE to jedna z najbardziej nowoczesnych generacji Internetu, który jest dostarczany przy pomocy masztów telefonii komórkowej. Uznawany za swoistego następcę technologii 3G, gdyż przewyższa ją kilkakrotnie pod względem prędkości pobierania danych. Warto podkreślić, że z tego rozwiązania możesz korzystać zarówno przy pomocy swojego smartfona, jak i tabletu czy laptopa.

Jeśli zaopatrzysz się w Internet LTE bez limitu, nie będziesz już musiał martwić się tym, że nagle utracisz połączenie w kluczowym momencie, bo niespodziewanie wykorzystasz liczbę dostępnych danych. W tym przypadku możesz zupełnie bez obaw intensywnie korzystać z sieci i cieszyć się jej stabilnym charakterem oraz zadowalającą szybkością.

Niezależnie od tego, czy akurat oglądasz kolejny odcinek pasjonującego serialu, czy uczestniczysz w telekonferencji – dysponując bezprzewodowym Internetem, nie musisz obawiać się problemów z transmisją wywołujących frustrację i zdenerwowanie.

NETIA Internet bezprzewodowy – różnorodność kluczem do sukcesu

Każdy posiada nieco inne potrzeby i preferencje, dlatego w ofercie Netii znalazło się kilka wariantów, które różnią się od siebie przede wszystkim prędkością dostarczanego Internetu oraz ceną usługi. W podstawowej opcji otrzymasz Internet mobilny o prędkości pobierania sięgającej 300 Mb/s. Cena, jaką trzeba za niego zapłacić to 50 zł miesięcznie.

Jeśli potrzebujesz nieco szybszego działania, sięgnij po Internet o prędkości pobierania 500 Mb/s. Możesz go mieć za jedyne 60 zł miesięcznie. Z myślą o najbardziej wymagających klientach przewidziano Internet o prędkości aż 1 Gb/s, który wiąże się z kosztem rzędu 70 zł miesięcznie.

Warto podkreślić, że niezależnie od tego, na który z tych pakietów się zdecydujesz, przez pierwsze trzy miesiące nie musisz płacić zupełnie nic! Jest to więc doskonała okazja do tego, by przekonać się, czy wybrana usługa spełnia Twoje oczekiwania i czy właściwie dopasowałeś ją do swoich potrzeb. Przy okazji zaoszczędzisz również nieco gotówki. Same zalety!

Jeśli chodzi o firmę Netia, to dostarczany przez nią Internet mobilny zbiera jak najbardziej pozytywne opinie. Klienci cenią sobie znakomitą i przejrzystą współpracę z firmą, atrakcyjny stosunek ceny do jakości oraz płynność i szybkość działania. Przekonaj się już dziś, jak wiele możesz dzięki niemu zyskać!

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.